EFATA BODY AND SOUL S.R.L.
CUI 44774194 · J2021005151236
EFATA BODY AND SOUL S.R.L. are CUI 44774194, nr. de înregistrare J2021005151236, înmatriculată pe 20.08.2021. Sediul social e în Oraş Pantelimon, jud. Ilfov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9319. În 2025: cifră de afaceri 309.317 lei, profit net 2.306 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 309 mii lei · mediana 66 mii lei | 466% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 2 mii lei | 137% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 0.7% · mediana 3.7% | 19% din mediană |
| Cifră pe salariat | 309 mii lei · mediana 83 mii lei | 371% din mediană |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 309.317 | 299.765 | 289.806 | 298.615 |
| Venituri totale | 309.317 | 299.765 | 289.806 | 298.615 |
| Cheltuieli totale | 306.409 | 294.159 | 284.591 | 240.073 |
| Profit / pierdere brută | 2.908 | 5.606 | 5.215 | 58.542 |
| Profit / pierdere netă | 2.306 | 4.284 | 2.317 | 49.958 |
| Active imobilizate | — | 313 | 4.063 | — |
| Active circulante | 73.039 | 71.952 | 76.761 | 21.101 |
| Stocuri | 33.253 | 48.253 | 48.253 | — |
| Creanțe | 36.602 | 16.353 | 21.811 | 18.853 |
| Casa și conturi la bănci | 3.184 | 7.346 | 6.697 | 2.248 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 93 |
| Datorii | 154.247 | 126.273 | 139.133 | 81.797 |
| Capitaluri proprii | -81.208 | -54.008 | -58.292 | -60.603 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 20.08.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 9319 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | EFATA BODY AND SOUL S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021005151236 |
| EUID | ROONRC.J2021005151236 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-08-20 |
| Sediu social | Str. Dumitru N. Dumitru, 31, Orş. Pantelimon, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, STR. DUMITRU N. DUMITRU, NR.31 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ALEX ALL IN ONE SOLUTION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ | 29 m |
| NYK ALL IN ONE SOLUTIONS SRL | 29 m |
| COMPETITION GLASS S.R.L. | 48 m |
| DONNA ITALIA SRL | 48 m |
| EDUROBOTECH S.R.L. | 48 m |
| FIRST GLASS TOTAL CONSTRUCT S.R.L. | 48 m |
| KREIKER EXPERT CONTABIL SRL | 48 m |
| PRIME LANDS REAL ESTATE DEVELOPMENT S.R.L. | 48 m |
| VATEX CONFECŢII SRL | 48 m |
| MIKIDENTIST 1 S.R.L. | 54 m |
| MIKIDENTIST SRL | 54 m |
| RED ROSS MANAGEMENT SRL inactiv | 54 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9319 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (87)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-11-05 · ONRC: 2026-10-25