JAWA METAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 44794655 · J2021005236230
JAWA METAL CONSTRUCT S.R.L. are CUI 44794655, nr. de înregistrare J2021005236230, înmatriculată pe 25.08.2021. Sediul social e în Oraş Voluntari, jud. Ilfov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 189.749 lei, profit net 98.014 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 190 mii lei · mediana 124 mii lei | 153% din mediană |
| Profit net | 98 mii lei · mediana 17 mii lei | 591% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 51.7% · mediana 19.4% | 266% din mediană |
| Cifră pe salariat | 190 mii lei · mediana 172 mii lei | 110% din mediană |
Comparat cu 55.834 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 189.749 | 134.300 | 406.805 | 304.267 | 523.104 |
| Venituri totale | 189.749 | 756.007 | 406.805 | 304.267 | 523.104 |
| Cheltuieli totale | 90.122 | 348.361 | 717.966 | 86.863 | 72.280 |
| Profit / pierdere brută | 99.627 | 407.646 | -311.161 | 217.404 | 450.824 |
| Profit / pierdere netă | 98.014 | 387.374 | -314.741 | 214.450 | 445.404 |
| Active imobilizate | 138.581 | 138.581 | 138.581 | — | — |
| Active circulante | 550.450 | 500.990 | 449.393 | 702.963 | 453.464 |
| Stocuri | 994 | 319 | 319 | — | 6.745 |
| Creanțe | 533.174 | 484.328 | 410.753 | 700.168 | 437.552 |
| Casa și conturi la bănci | 16.282 | 16.343 | 38.321 | 2.795 | 9.167 |
| Datorii | 92.486 | 141.040 | 241.861 | 42.109 | 7.060 |
| Capitaluri proprii | 596.545 | 498.531 | 346.113 | 660.854 | 446.404 |
| Capital subscris vărsat | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 | 1.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 25.08.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | JAWA METAL CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021005236230 |
| EUID | ROONRC.J2021005236230 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-08-25 |
| Sediu social | Bld. Voluntari, 88, spaţiul nr. 2, Orş. Voluntari, ILFOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, BLD. VOLUNTARI, NR.88, SPAŢIUL NR. 2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ARTMOBZEN S.R.L. | aceeași clădire |
| AVICOM AGRO COMPANY S.A. inactiv | aceeași clădire |
| BANCA TURCO ROMANA SA | aceeași clădire |
| BAZILCO INTERNAŢIONAL IMPEX SRL inactiv | aceeași clădire |
| BEST TRANS INT'L SRL inactiv | aceeași clădire |
| HAYLA BUSINESS S.R.L. | aceeași clădire |
| HR GAP S.R.L. | aceeași clădire |
| ISRAA ADVISORS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| JAD GRAND GROUP SRL inactiv | aceeași clădire |
| LAMI CORP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LEMN SYSTEM S.R.L. | aceeași clădire |
| MUHANNAD INSTALL COSRL S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 2511 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (14)
Sunt 14 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (6)
Alte firme din Ilfov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08