ASINOVA GROUP S.R.L.
CUI 44801620 · J2021000664511
ASINOVA GROUP S.R.L. are CUI 44801620, nr. de înregistrare J2021000664511, înmatriculată pe 26.08.2021. Sediul social e în Sat Dor Mărunt, Comuna Dor Mărunt, jud. Călăraşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4312. În 2025: cifră de afaceri 1.056.114 lei, profit net 463.547 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 1,1 mil lei · mediana 221 mii lei | 478% din mediană |
| Profit net | 464 mii lei · mediana 19 mii lei | de 25× mediana |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 43.9% · mediana 9.3% | 472% din mediană |
| Cifră pe salariat | 528 mii lei · mediana 141 mii lei | 374% din mediană |
Comparat cu 112.118 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.056.114 | 792.942 | 1.996.222 | 2.970.173 | 170.300 |
| Venituri totale | 1.056.647 | 792.944 | 1.996.230 | 2.970.173 | 170.300 |
| Cheltuieli totale | 564.887 | 544.957 | 1.532.688 | 2.248.380 | 139.574 |
| Profit / pierdere brută | 491.760 | 247.987 | 463.542 | 721.793 | 30.726 |
| Profit / pierdere netă | 463.547 | 230.242 | 446.574 | 695.061 | 29.057 |
| Active imobilizate | 1.269.198 | 1.178.884 | 1.009.805 | 4.331 | 5.969 |
| Active circulante | 488.324 | 599.056 | 889.526 | 1.580.891 | 100.593 |
| Creanțe | 486.785 | 540.390 | 862.233 | 1.508.759 | 64.208 |
| Casa și conturi la bănci | 1.539 | 58.666 | 27.293 | 72.132 | 36.385 |
| Cheltuieli în avans | 239 | 87 | 93 | 232 | — |
| Datorii | 370.083 | 695.002 | 944.094 | 890.153 | 77.305 |
| Capitaluri proprii | 1.387.678 | 1.083.025 | 955.330 | 695.301 | 29.257 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 26.08.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Lehliu-Gara |
| CAEN principal | 4312 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ASINOVA GROUP S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000664511 |
| EUID | ROONRC.J2021000664511 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-08-26 |
| Sediu social | Str. Dunărea, 18, Sat Dor Mărunt Com. Dor Mărunt, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, SAT DOR MĂRUNT COM. DOR MĂRUNT, STR. DUNĂREA, NR.18 |
| Telefon | 0747916214 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| KANALDOR ING S.R.L. | aceeași clădire |
| ION SI SOFIA TRANS S.R.L. | 461 m |
| COOPERATIVA DE CREDIT N.BALCESCU | 548 m |
| AFV AUTO GROUP S.R.L. | 730 m |
| BASIC REPAIR SERVICES SRL inactiv | 730 m |
| EMYZING S.R.L. inactiv | 730 m |
| KASOFT ASIGURARE S.R.L. inactiv | 730 m |
| MARIUS ANTON CONSULTING S.R.L. | 730 m |
| TICAREL TOTAL S.R.L. inactiv | 730 m |
| HEAVIMON S.R.L. | 874 m |
| HEAVYMON LOG TRANS S.R.L. | 874 m |
| CIA FASHION SHOP SRL inactiv | 965 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4312 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (5)
Alte firme din Călăraşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25