HERESANU CONTABILITATE S.R.L.
CUI 44834865 · J2021000959383
HERESANU CONTABILITATE S.R.L. are CUI 44834865, nr. de înregistrare J2021000959383, înmatriculată pe 01.09.2021. Sediul social e în Sat Creţeni, Comuna Creţeni, jud. Vâlcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 136.150 lei, profit net 41.284 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 136 mii lei · mediana 172 mii lei | 79% din mediană |
| Profit net | 41 mii lei · mediana 31 mii lei | 131% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 30.3% · mediana 23.7% | 128% din mediană |
| Cifră pe salariat | 136 mii lei · mediana 176 mii lei | 77% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 136.150 | 119.450 | 56.990 | 49.810 | 6.940 |
| Venituri totale | 136.150 | 119.450 | 56.990 | 49.810 | 6.940 |
| Cheltuieli totale | 93.708 | 58.644 | 44.413 | 2.082 | 30 |
| Profit / pierdere brută | 42.442 | 60.806 | 12.577 | 47.728 | 6.910 |
| Profit / pierdere netă | 41.284 | 59.790 | 9.700 | 46.413 | 6.702 |
| Active imobilizate | 165.203 | 12.278 | — | — | 1.330 |
| Active circulante | 115.827 | 90.877 | 42.697 | 53.522 | 5.780 |
| Creanțe | 3.600 | — | 1.251 | 900 | 1.100 |
| Casa și conturi la bănci | 112.227 | 90.877 | 41.446 | 52.622 | 4.680 |
| Datorii | 140.940 | 4.349 | 3.681 | 207 | 208 |
| Capitaluri proprii | 140.090 | 98.806 | 39.016 | 53.315 | 6.902 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Fri Dec 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.09.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Drăgăşani |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | HERESANU CONTABILITATE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000959383 |
| EUID | ROONRC.J2021000959383 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-09-01 |
| Sediu social | Str. Principală, 222, Sat Creţeni Com. Creţeni, VÂLCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. VÂLCEA, SAT CREŢENI COM. CREŢENI, STR. PRINCIPALĂ, NR.222 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.D.M. TRADIȚIONAL S.R.L. | aceeași clădire |
| AGROMEC CRETENI SA | aceeași clădire |
| ALEXANDRA ȘAINESCU S.R.L. | aceeași clădire |
| ALX & CO S.R.L. | aceeași clădire |
| D.M.A. SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| KADESTRANS S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LUCKY HILLS S.R.L. | aceeași clădire |
| MINU VLAD INVEST S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| MYR-CONVERT-STILE S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| NICOLAS & MYRIAM S.R.L. | aceeași clădire |
| P.A.N. CREȚENI S.R.L. | aceeași clădire |
| UŢA EXCAVATION S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (22)
Alte firme din Vâlcea
| 6763966 | PROG SRL |
| 6764139 | EVILEX SRL |
| 8477308 | SLAVUTEANU SRL |
| 9223626 | VICPET SRL |
| 10690811 | GRUP CONSULTING SRL |
| 12534240 | INTEGRAL EXPERT DCU S.R.L. |
| 13627797 | CONEXPERT SRL |
| 13796648 | CONT EXPERT POP SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25