STANCIX TECHNOLOGY S.R.L.
CUI 44847644 · J2021000688517
STANCIX TECHNOLOGY S.R.L. are CUI 44847644, nr. de înregistrare J2021000688517, înmatriculată pe 03.09.2021. Sediul social e în Municipiul Călăraşi, jud. Călăraşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8009. În 2025: cifră de afaceri 275.594 lei, profit net 77.711 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
| Data | Autoritate | Obiect | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2024-06-21 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POM | Diverse servicii de intretinere si de re | 900 lei |
| 2024-06-13 | Colegiul National Barbu Stirbei | Servicii de intretinere a sistemelor (Re | 4 mii lei |
| 2024-06-13 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POM | Servicii de instalare (cu exceptia progr | 225 lei |
| 2024-06-11 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POM | Servicii de reparare si de intretinere a | 14 mii lei |
| 2024-06-11 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POM | Servicii de intretinere a sistemelor (Re | 39 mii lei |
| 2024-06-11 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POM | Servicii de intretinere a echipamentului | 12 mii lei |
| 2024-06-11 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POM | Servicii de intretinere a sistemelor (Re | 28 mii lei |
| 2024-06-10 | Liceul Tehnologic Dan Mateescu Calarasi | Servicii de reparare si de intretinere a | 1 mii lei |
| 2024-05-23 | SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POM | Servicii de instalare (cu exceptia progr | 450 lei |
| 2024-05-23 | SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE TITULESCU" CALARASI | Servicii de instalare (cu exceptia progr | 510 lei |
Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 276 mii lei · mediana 188 mii lei | 146% din mediană |
| Profit net | 78 mii lei · mediana 26 mii lei | 304% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 1 | 200% din mediană |
| Marjă netă | 28.2% · mediana 15.2% | 186% din mediană |
| Cifră pe salariat | 138 mii lei · mediana 127 mii lei | 109% din mediană |
Comparat cu 43.045 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 275.594 | 523.752 | 257.489 | 90.003 | — |
| Venituri totale | 280.947 | 524.904 | 258.199 | 90.273 | 0 |
| Cheltuieli totale | 200.848 | 224.982 | 138.178 | 55.819 | 1.957 |
| Profit / pierdere brută | 80.099 | 299.922 | 120.021 | 34.454 | -1.957 |
| Profit / pierdere netă | 77.711 | 289.455 | 117.490 | 32.893 | -1.957 |
| Active imobilizate | 99.732 | 3.962 | 3.479 | 2.779 | — |
| Active circulante | 132.244 | 318.006 | 119.976 | 31.445 | 143 |
| Creanțe | 25.923 | 72.845 | — | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 106.321 | 245.161 | 119.976 | 31.445 | 143 |
| Datorii | 153.865 | 32.313 | 5.765 | 3.088 | 1.900 |
| Capitaluri proprii | 78.111 | 289.655 | 117.690 | 31.136 | -1.757 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.09.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi |
| CAEN principal | 8009 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | STANCIX TECHNOLOGY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000688517 |
| EUID | ROONRC.J2021000688517 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-09-03 |
| Sediu social | Str. Nufărului, 3, Mun. Călăraşi, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, MUN. CĂLĂRAŞI, STR. NUFĂRULUI, NR.3, BL.E10, SC.C, ET.3, AP.14 |
| Telefon | 0774926014 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BRILLIANT CONTAB S.R.L. | aceeași clădire |
| CINSCOR IMPEX SRL | aceeași clădire |
| INFO C.M.C. SRL | aceeași clădire |
| PIKART SRL inactiv | aceeași clădire |
| POWER WORK CONSULT SRL | aceeași clădire |
| PROMPT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CHI & RAN S.R.L. inactiv | 22 m |
| CLINICA MEDICALA ZAROJANU S.R.L. | 22 m |
| MULTI FUNCTION EVE S.R.L. | 22 m |
| TRIŞCĂ COMCONSTRUCT SRL inactiv | 22 m |
| VALEA DIN BALCANI S.R.L. inactiv | 22 m |
| ACO TWINS S.R.L. | 50 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8020 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (9)
CAEN autorizat (9)
Alte firme din Călăraşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25