IVY LEAGUE MANAGEMENT S.R.L.
CUI 44870728 · J40/15483/2021
IVY LEAGUE MANAGEMENT S.R.L. are CUI 44870728, nr. de înregistrare J40/15483/2021, înmatriculată pe 08.09.2021. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7022. În 2025: cifră de afaceri 12.216 lei, profit net 3.355 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 12 mii lei · mediana 124 mii lei | 10% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 17 mii lei | 20% din mediană |
| Marjă netă | 27.5% · mediana 19.4% | 142% din mediană |
Comparat cu 55.925 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 12.216 | — | 81.600 | 58.990 | 25.000 |
| Venituri totale | 12.216 | 1 | 81.601 | 58.990 | 25.000 |
| Cheltuieli totale | 8.666 | 9.974 | 66.779 | 28.016 | 609 |
| Profit / pierdere brută | 3.550 | -9.973 | 14.822 | 30.974 | 24.391 |
| Profit / pierdere netă | 3.355 | -9.973 | 11.718 | 29.416 | 23.656 |
| Active imobilizate | 4.149 | 7.415 | 10.680 | 1.350 | 2.834 |
| Active circulante | 1.619 | 455 | 3.323 | 29.784 | 21.757 |
| Casa și conturi la bănci | 1.619 | 455 | 3.323 | 29.784 | 21.757 |
| Datorii | 195 | 5.652 | 1.812 | 1.261 | 735 |
| Capitaluri proprii | 5.573 | 2.218 | 12.191 | 29.873 | 23.856 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 08.09.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 7022 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | IVY LEAGUE MANAGEMENT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J40/15483/2021 |
| EUID | ROONRC.J40/15483/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-09-08 |
| Sediu social | Int. Căluşei, 4, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, INTR. CĂLUŞEI, NR.4, ET.1, AP.2 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ZEIN DECO S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| IP INGINERIE S.R.L. | aceeași clădire |
| RADOKON AG S.R.L. | aceeași clădire |
| PIETRIS MOZAIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ZEPPELIN IMPORT-EXPORT SRL | aceeași clădire |
| MIH 28 CONSTRUCT SRL inactiv | aceeași clădire |
| CBZ MEDICAL S.R.L. | 16 m |
| MEDISOL CONSULT SRL | 16 m |
| BARBU CONSTRUCT SRL inactiv | 20 m |
| EURO PROFILE DISTRIBUTION SRL inactiv | 20 m |
| EDWARDS INTERNATIONAL GROUP SRL | 29 m |
| ATELIER - DIGITAL AGENCY SRL | 33 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (4)
| 47845958 | LUCID PRODUCTIONS S.R.L. inactiv |
| 50135454 | ZEIN DECO S.R.L. inactiv |
| 51838657 | INTILAQ INVESTMENT S.R.L. |
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Bucureşti
| 7033 | PRO DIONAPLAST SRL |
| 7831 | DOMINO TRADING HOLDING SRL |
| 8306 | INCOPREX SRL |
| 9140 | PELTECO IMPORT EXPORT SRL |
| 11336 | ENPORA BRAND MANAGEMENT SRL |
| 16562 | MORELA SRL |
| 23829 | A C CONSULTING SRL |
| 30052 | MIND SERVICE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25