Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ART BOND S.R.L.

CUI 44920710 · J32/1841/2021

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ART BOND S.R.L. are CUI 44920710, nr. de înregistrare J32/1841/2021, înmatriculată pe 17.09.2021. Sediul social e în Municipiul Sibiu, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6619. În 2025: cifră de afaceri 214.999 lei, profit net 158.910 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 187%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 215 mii lei · mediana 112 mii lei 193% din mediană
Profit net 159 mii lei · mediana 23 mii lei 704% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 73.9% · mediana 26.7% 277% din mediană
Cifră pe salariat 215 mii lei · mediana 152 mii lei 141% din mediană

Comparat cu 14.438 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 215 mii lei
2021: 172 mii lei 212022: 97 mii lei 222023: 157 mii lei 232024: 75 mii lei 242025: 215 mii lei 25
Profit net 159 mii lei
2021: 167 mii lei 212022: 94 mii lei 222023: 111 mii lei 232024: 27 mii lei 242025: 159 mii lei 25
Salariați 1
2021: 0 212022: 0 222023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri netă214.99974.979156.69796.762172.376
Venituri totale214.99974.979156.69796.762172.376
Cheltuieli totale53.98246.92544.4991.346179
Profit / pierdere brută161.01728.054112.19895.416172.197
Profit / pierdere netă158.91027.395110.81994.315167.026
Active circulante165.28186.242132.82395.450171.242
Stocuri467467000
Creanțe82.1567.48139.31823.64617.705
Casa și conturi la bănci82.65878.29493.50571.804153.537
Datorii6.13117.3825.4899354.016
Capitaluri proprii159.15068.860127.33494.515167.226
Capital subscris vărsat200200200200200
Număr mediu de salariați11100

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 17.09.2021
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
CAEN principal6619
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCART BOND S.R.L.
Nr. reg. com.J2021001841328
EUIDROONRC.J32/1841/2021
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-09-17
Sediu socialStr. Constantin Noica, Mun. Sibiu, SIBIU
Domiciliu fiscalJUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. CONSTANTIN NOICA, BL.4, SC.B, ET.2, AP.15
Telefon0745306027
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
80 RUZ TRANS SRL aceeași clădire
ALFA PREMIER SRL aceeași clădire
AUGUST FOODS S.R.L. aceeași clădire
BLU WAY TOUR SRL aceeași clădire
BOIŞOARA FOREST ENTERPRISE SRL aceeași clădire
BUCOVINA CAPITAL S.R.L. aceeași clădire
BUCURIA PESCUITULUI S.R.L. aceeași clădire
CONTERION SPORT SYSTEMS SRL inactiv aceeași clădire
CRAZY COMPANY SRL aceeași clădire
DABO INTERNATIONAL SRL inactiv aceeași clădire
DABO MD SRL aceeași clădire
DABO TM S.R.L. inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

66192021 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (28)

Sunt 28 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

29716653 COSTACHE - AGENT DE ASIGURARE SRL
30421923 VAIDISTU.CO SRL
30979017 BLU WAY TOUR SRL
31113360 LUPAŞ A. TUDOR PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
31160834 BANEA OVIDIU-CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
31174589 TARNU NARCIS-SEPTIMIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
31987190 BOZDOG CLAUDIA DARIA ÎNTREPRINDERE FAMILIALĂ
36302506 LSL ALL SERVICES SRL-D
36926674 CONTERION SPORT SYSTEMS SRL inactiv
37343270 CRAZY COMPANY SRL
37792791 TOP SMART EXCHANGE SRL
39966991 ZAPO ONLINE S.R.L.

CAEN autorizat (1)

6619

Alte firme din Sibiu

8977265 ONCREDIT SRL
14401908 ASIG ITTU SRL
14697839 WILACOS SRL
15420304 TOP CONSULTING SRL
15907980 EUROPEAN ECONOMY PERFORMANCE SRL
16045890 2 S.COMPANY SRL
16994224 DONOSTIA IMPEX SRL
17825894 MIVA CONSULT SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12