Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

OBSESSION X MENTORSHIP S.R.L.

CUI 44934767 · J13/3155/2021

cu contul HoReCaOS, sau pe email

OBSESSION X MENTORSHIP S.R.L. are CUI 44934767, nr. de înregistrare J13/3155/2021, înmatriculată pe 20.09.2021. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8560. În 2025: cifră de afaceri 605.854 lei, profit net 43.648 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 606 mii lei · mediana 150 mii lei 404% din mediană
Profit net 44 mii lei · mediana 17 mii lei 260% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 7.2% · mediana 15.9% 45% din mediană
Cifră pe salariat 606 mii lei · mediana 120 mii lei 504% din mediană

Comparat cu 656 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 606 mii lei
2021: 63 mii lei 212022: 184 mii lei 222023: 726 mii lei 232024: 665 mii lei 242025: 606 mii lei 25
Profit net 44 mii lei
2021: 43 mii lei 212022: 138 mii lei 222023: 239 mii lei 232024: 50 mii lei 242025: 44 mii lei 25
Salariați 1
2022: 1 222023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri netă605.854665.337725.836184.33763.070
Venituri totale607.741665.389730.708184.57660.493
Cheltuieli totale543.205600.909483.73542.62315.243
Profit / pierdere brută64.53664.480246.973141.95345.250
Profit / pierdere netă43.64849.947239.407138.11643.434
Active imobilizate35.81571.54688.18336.1966.614
Active circulante463.047345.624249.085151.65342.335
Creanțe375.000320.74830.6558.4543.921
Casa și conturi la bănci88.04724.876218.430143.19938.414
Datorii163.938127.57697.6216.0995.315
Capitaluri proprii334.924289.594239.647181.75043.634
Capital subscris vărsat200200200200200
Număr mediu de salariați1111—

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 20.09.2021
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
CAEN principal8560
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCOBSESSION X MENTORSHIP S.R.L.
Nr. reg. com.J13/3155/2021
EUIDROONRC.J13/3155/2021
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-09-20
Sediu socialStr. Poporului, 36, Mun. Constanţa, CONSTANŢA
Domiciliu fiscalJUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. POPORULUI, NR.36, ET.2
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
11WSM LTD S.R.L. inactiv aceeași clădire
5 FAMILY CONCEPT S.R.L. aceeași clădire
A&C SUMMER UNITED TOP S.R.L. inactiv aceeași clădire
A&M ABO PRIORITY CONSTRUCT S.R.L. aceeași clădire
A+RUCKBAU+SCHADSTOFFSANIERUNG S.R.L. aceeași clădire
A.L.P. HAPPY CONSTRUCT S.R.L. inactiv aceeași clădire
ACE ROM BUILD SRL inactiv aceeași clădire
ACORDARE DIVINA S.R.L. aceeași clădire
ADMA FAST TRANS SRL inactiv aceeași clădire
ADRIAN FISH AND CHIPS S.R.L. aceeași clădire
AGA-PIA 05 S.R.L. aceeași clădire
AGROOVINES LYVE STOCK S.R.L. inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

85602021 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (599)

Sunt 599 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

8258685 SORANUS SRL inactiv
8776806 ROYAL STYLE SRL
13049189 MACTIC 2000 SRL
14050955 INTERNATIONAL MANNING SERVICES SRL
16913521 BLACK SEA WATER HOUSE RESORT S.R.L. inactiv
17912966 GEMELLI STYLE SRL inactiv
17961969 INTEGRATED PROPERTY MANAGEMENT SRL
18040164 MARUAN & SUAD SRL inactiv
18147366 METRON EST S.R.L. inactiv
18504051 CATTLEYA SRL inactiv
18859976 BEST LAND SRL
21451836 ACCOUNT CONSULT SRL inactiv

CAEN autorizat (7)

4791702170227312829985598560

Alte firme din Constanţa

23903857 ART OF EDUCATION SRL
25473446 ITHACA JOURNEY SRL
26445223 CENTRUL DE STUDII COLIBRI SRL
29021567 UK STUDY SRL
30363903 VT TEORETIC LOGISTIC SRL
31711925 TMV PROSERV LOGISTIC SRL
33207950 SUNSET SOLUTIONS SRL
33473633 CENTRUL EDUCAȚIONAL COLIBRI SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12