POST PANDEMIC PRODUCTIONS S.R.L.
CUI 44945430 · J2021016416401
POST PANDEMIC PRODUCTIONS S.R.L. are CUI 44945430, nr. de înregistrare J2021016416401, înmatriculată pe 22.09.2021. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5911. În 2025: cifră de afaceri 174.696 lei, pierdere netă 59.740 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 175 mii lei · mediana 159 mii lei | 110% din mediană |
| Profit net | -60 mii lei · mediana 40 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -34.2% · mediana 36.4% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 175 mii lei · mediana 221 mii lei | 79% din mediană |
Comparat cu 33.355 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 174.696 | 215.687 | 110.433 | 60.483 | 24.741 |
| Venituri totale | 174.696 | 215.700 | 110.433 | 60.483 | 24.741 |
| Cheltuieli totale | 232.689 | 176.801 | 103.371 | 66.066 | 12.315 |
| Profit / pierdere brută | -57.993 | 38.899 | 7.062 | -5.583 | 12.426 |
| Profit / pierdere netă | -59.740 | 37.066 | 6.012 | -6.760 | 11.699 |
| Active imobilizate | 1.950 | 2.705 | — | — | — |
| Active circulante | 41.139 | 42.820 | 14.934 | 12.553 | 16.541 |
| Stocuri | 29 | — | — | — | — |
| Creanțe | 33.000 | 10.500 | 8.500 | — | 4.947 |
| Casa și conturi la bănci | 8.110 | 32.320 | 6.434 | 12.553 | 11.594 |
| Datorii | 61.373 | 4.069 | 10.543 | 7.414 | 4.642 |
| Capitaluri proprii | -18.284 | 41.456 | 4.391 | 5.139 | 11.899 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.09.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice |
| CAEN principal | 5911 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | POST PANDEMIC PRODUCTIONS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021016416401 |
| EUID | ROONRC.J2021016416401 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-09-22 |
| Sediu social | Str. Grădinarilor, 2-4, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI |
| Domiciliu fiscal | MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR GRĂDINARILOR, NR.2-4, SC.A, ET.3, AP.18 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AKI SPECIAL SERVICES SRL inactiv | aceeași clădire |
| CLEVER DESIGN S.R.L. | aceeași clădire |
| DIGITAL SOLUTION GO S.R.L. | aceeași clădire |
| EBC FINANCE S.A.S., RENNES FRANTA,SUCURSALA BUCURESTI | aceeași clădire |
| ENGINEERING COMPANY SRL | aceeași clădire |
| MANGO CONSULTING S.R.L. | aceeași clădire |
| ORHIDEEA DENTIST CENTER SRL-D | aceeași clădire |
| PUI DE POZE S.R.L. | aceeași clădire |
| THE MARKETEERS AMAD S.R.L. | aceeași clădire |
| TOP INNOVATIONS SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| FREE WILL ART S.R.L. | 22 m |
| CENTER OF HOPE SRL | 28 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5911 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (15)
Sunt 15 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (11)
Alte firme din Bucureşti
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25