THIESS TEAM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 44958782 · J8/2720/2021
THIESS TEAM CONSTRUCT S.R.L. are CUI 44958782, nr. de înregistrare J8/2720/2021, înmatriculată pe 23.09.2021. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2024: cifră de afaceri 53.980 lei, profit net 450 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -717 lei · mediana 19 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 53.980 | 93.620 | 69.670 | — |
| Venituri totale | 0 | 53.980 | 93.620 | 69.670 | 0 |
| Cheltuieli totale | 717 | 52.990 | 118.216 | 43.360 | 480 |
| Profit / pierdere brută | -717 | 990 | -24.596 | 26.310 | -480 |
| Profit / pierdere netă | -717 | 450 | -25.369 | 25.061 | -480 |
| Active circulante | 7.577 | 7.577 | 8.014 | 25.871 | 70 |
| Casa și conturi la bănci | 7.577 | 7.577 | 8.014 | 25.871 | 70 |
| Datorii | 28.082 | 27.365 | 28.252 | 1.240 | 500 |
| Capitaluri proprii | -20.505 | -19.788 | -20.238 | 24.631 | -430 |
| Capital subscris vărsat | 50 | 50 | 50 | 50 | 50 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 2 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 23.09.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | THIESS TEAM CONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J08/2720/2021 |
| EUID | ROONRC.J8/2720/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-09-23 |
| Sediu social | Str. Bisericii Române, 53, Mun. Braşov, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. BISERICII ROMÂNE, NR.53, AP.4 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| PASTEL IMPEX SRL | aceeași clădire |
| DALC SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| DARO JOBS SRL inactiv | aceeași clădire |
| IVAN ANCA MIDWEST S.R.L. | aceeași clădire |
| TRINEL SRL inactiv | aceeași clădire |
| ANVA FINANCIAL SOLUTIONS S.R.L. inactiv | 16 m |
| GLOBALEGG S.R.L. | 16 m |
| INSULHEAT SRL | 16 m |
| M&M FOOTBALL AGENCY S.R.L. | 16 m |
| MSO SPORT S.R.L. | 16 m |
| ROBFLO N.D. S.R.L. inactiv | 16 m |
| VADEMECUM-COMSERV SRL | 16 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (12)
Alte firme din Braşov
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25