DEBILCA PRESTCONSTRUCT S.R.L.
CUI 44964369 · J30/993/2021
DEBILCA PRESTCONSTRUCT S.R.L. are CUI 44964369, nr. de înregistrare J30/993/2021, înmatriculată pe 24.09.2021. Sediul social e în Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2025: cifră de afaceri 8.000 lei, profit net 6.216 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 8 mii lei · mediana 221 mii lei | 4% din mediană |
| Profit net | 6 mii lei · mediana 19 mii lei | 33% din mediană |
| Marjă netă | 77.7% · mediana 9.3% | 835% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 8.000 | 3.000 | — | — | — |
| Venituri totale | 8.000 | 3.000 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 600 | 500 | 600 | 300 | 200 |
| Profit / pierdere brută | 7.400 | 2.500 | -600 | -300 | -200 |
| Profit / pierdere netă | 6.216 | 2.100 | -600 | -300 | -200 |
| Active circulante | 10.500 | 3.100 | 600 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 10.500 | 3.100 | 600 | — | — |
| Datorii | 3.084 | 1.900 | 1.500 | 300 | 0 |
| Capitaluri proprii | 7.416 | 1.200 | -900 | -300 | 0 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.09.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti Oaş |
| CAEN principal | 4120 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DEBILCA PRESTCONSTRUCT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J30/993/2021 |
| EUID | ROONRC.J30/993/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-09-24 |
| Sediu social | Str. Unirii, 89A, Orş. Negreşti-Oaş, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, ORŞ. NEGREŞTI-OAŞ, STR. UNIRII, NR.89A |
| Telefon | 0759697805 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| GIV CONECT S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| COVACI IZABELA S.R.L. inactiv | 40 m |
| VLAD MRB SRL inactiv | 93 m |
| DRAGOŞ DG SRL inactiv | 102 m |
| LOHAN INVEST SRL | 159 m |
| RECOM PRO CONSTRUCT S.R.L. | 159 m |
| SAPROCONSTRUCT LOGISTIC S.R.L. inactiv | 159 m |
| NORD CONSTRUCTII SRL | 168 m |
| PLATINIUM INVEST SRL inactiv | 171 m |
| BERINDE IMPEX TRADING SRL | 201 m |
| AGH DECOR SRL inactiv | 211 m |
| RIVA COM SRL | 222 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4120 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (23)
Alte firme din Satu Mare
| 364257 | EURO PERFECT INVEST CONSULT SRL |
| 639021 | ELSACO SOCIETATE COOPERATIVĂ |
| 640255 | CONSTRUCTII MONTAJ SA |
| 644729 | PROEXCIM SRL |
| 645074 | CONFORT SRL |
| 647032 | MINIPROFIT SRL |
| 647695 | MICROLEF SRL |
| 661266 | GOLF SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-15 · ONRC: 2026-10-25