Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

CONTA EXPERT BDS S.R.L.

CUI 44988252 · J20/1482/2021

cu contul HoReCaOS, sau pe email

CONTA EXPERT BDS S.R.L. are CUI 44988252, nr. de înregistrare J20/1482/2021, înmatriculată pe 30.09.2021. Sediul social e în Municipiul Petroşani, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 325.900 lei, profit net 123.257 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 31%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 326 mii lei · mediana 172 mii lei 189% din mediană
Profit net 123 mii lei · mediana 32 mii lei 391% din mediană
Salariați 2 · mediana 1 200% din mediană
Marjă netă 37.8% · mediana 23.8% 159% din mediană
Cifră pe salariat 163 mii lei · mediana 175 mii lei 93% din mediană

Comparat cu 100.230 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 326 mii lei
2022: 122 mii lei 222023: 197 mii lei 232024: 249 mii lei 242025: 326 mii lei 25
Profit net 123 mii lei
2022: 69 mii lei 222023: 70 mii lei 232024: 71 mii lei 242025: 123 mii lei 25
Salariați 2
2022: 1 222023: 2 232024: 2 242025: 2 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă325.900249.250197.400121.750
Venituri totale352.315255.022220.579127.750
Cheltuieli totale223.872181.268148.58557.716
Profit / pierdere brută128.44373.75471.99470.034
Profit / pierdere netă123.25771.31170.25268.839
Active imobilizate77.575114.988145.997378
Active circulante112.76427.03428.56375.102
Creanțe96.0006.2709.95048.401
Casa și conturi la bănci16.76420.76418.61326.701
Datorii65.50064.51365.9705.641
Capitaluri proprii124.83977.509108.59069.839
Număr mediu de salariați2221

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 30.09.2021
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Petroşani
CAEN principal6920
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCONTA EXPERT BDS S.R.L.
Nr. reg. com.J20/1482/2021
EUIDROONRC.J20/1482/2021
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-09-30
Sediu socialAleea Poporului, Mun. Petroşani, HUNEDOARA
Domiciliu fiscalJUD. HUNEDOARA, MUN. PETROŞANI, ALEEA POPORULUI, BL.3, SC.1, ET.4, AP.10
Telefon0722958236
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
A&A TEHNIC GRUP SRL inactiv aceeași clădire
AASTUDIO ARCHITECTURE & DESIGN S.R.L. aceeași clădire
AFACEREA TA PE NET S.R.L. aceeași clădire
AGENCY INFOCONSULT SRL aceeași clădire
ALFREDY LAND SRL aceeași clădire
BADEA DAVID DOMINIC S.R.L. aceeași clădire
CENTRUL MEDICAL UDREA IONASCU SRL aceeași clădire
CLINICA MEDICALĂ IONAŞCU S.R.L. aceeași clădire
CLINICA MEDICALĂ UDREA S.R.L. aceeași clădire
CORE SPOT S.R.L. aceeași clădire
DELUXE CONSTRUCTION SRL aceeași clădire
EDYRO PRESS SRL aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

69202022 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (42)

Sunt 42 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

6033791 MTA MARMIS GENERAL COMIMPEX SRL
9070220 NICAN LILIACUL COM SRL
18897384 RED SERV 2006 SRL
19088870 SILTON IMPEX SRL inactiv
25578922 G. SARA & K. MĂDĂ SRL
25966312 SANSIMVIT SRL
31227403 CLINICA MEDICALĂ UDREA S.R.L.
31256646 CLINICA MEDICALĂ IONAŞCU S.R.L.
31676828 FORTUNA ERMI S.R.L.-D. inactiv
32740473 BĂCĂIAN LILANA ANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
32830673 MISTIQ KARA DELUX S.R.L.
33002725 CHIFU MARCELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CAEN autorizat (3)

582969208219

Alte firme din Hunedoara

2116479 PANDA CONTEX SRL
2671576 CONT SRL
4521192 MIRACOL COMIMPEX SRL
6292044 SOFTCONT SRL
10264123 D.E.A. PROSPECT SRL
10779243 COMPUTER SERCONT SRL
11686398 CONT CODOREANU SRL
12600149 QUANTUM EXPERT SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12