INOT PERFORMANTA S.R.L.
CUI 45137971 · J2021000873096
INOT PERFORMANTA S.R.L. are CUI 45137971, nr. de înregistrare J2021000873096, înmatriculată pe 28.10.2021. Sediul social e în Sat Cazasu, Comuna Cazasu, jud. Brăila. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 9311. În 2025: cifră de afaceri 32.500 lei, profit net 5.007 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 33 mii lei · mediana 66 mii lei | 49% din mediană |
| Profit net | 5 mii lei · mediana 2 mii lei | 297% din mediană |
| Marjă netă | 15.4% · mediana 3.7% | 416% din mediană |
Comparat cu 29.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 32.500 | 13.300 | 22.000 | 62.695 |
| Venituri totale | 32.500 | 13.300 | 22.000 | 62.695 |
| Cheltuieli totale | 26.539 | 12.172 | 15.878 | 57.508 |
| Profit / pierdere brută | 5.961 | 1.128 | 6.122 | 5.187 |
| Profit / pierdere netă | 5.007 | 303 | 5.142 | 3.306 |
| Active imobilizate | 12.639 | — | — | — |
| Active circulante | 22.082 | 10.285 | 8.633 | 3.988 |
| Creanțe | 17.659 | — | — | 16 |
| Casa și conturi la bănci | 4.423 | 10.285 | 8.633 | 3.972 |
| Cheltuieli în avans | — | 4.027 | — | — |
| Datorii | 21.100 | 5.698 | 323 | 819 |
| Capitaluri proprii | 13.621 | 8.614 | 8.310 | 3.169 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 28.10.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila |
| CAEN principal | 9311 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | INOT PERFORMANTA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000873096 |
| EUID | ROONRC.J2021000873096 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-10-28 |
| Sediu social | Str. Cicoarei, 47, Sat Cazasu Com. Cazasu, BRĂILA |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRĂILA, SAT CAZASU COM. CAZASU, STR. CICOAREI, NR.47 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 9311 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (10)
Alte firme din Brăila
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25