MARIGAB FAST FOOD S.R.L.
CUI 45148121 · J2021000810514
MARIGAB FAST FOOD S.R.L. are CUI 45148121, nr. de înregistrare J2021000810514, înmatriculată pe 29.10.2021. Sediul social e în Sat Lehliu, Comuna Lehliu, jud. Călăraşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5611. În 2025: cifră de afaceri 187.862 lei, pierdere netă 13.564 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Vânzările, stocul, food cost-ul și e-Factura într-un singur loc, cu HoReCaOS. De la 58 de lei pe lună.
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 188 mii lei · mediana 166 mii lei | 113% din mediană |
| Profit net | -14 mii lei · mediana 1 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 2 | 50% din mediană |
| Marjă netă | -7.2% · mediana 1% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 188 mii lei · mediana 131 mii lei | 143% din mediană |
Comparat cu 55.582 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 187.862 | 229.850 | 292.484 | 280.414 | 48.177 |
| Venituri totale | 187.862 | 230.312 | 293.044 | 280.414 | 48.177 |
| Cheltuieli totale | 201.426 | 223.450 | 304.335 | 355.724 | 59.190 |
| Profit / pierdere brută | -13.564 | 6.862 | -11.291 | -75.310 | -11.013 |
| Profit / pierdere netă | -13.564 | 1.945 | -14.291 | -78.114 | -11.485 |
| Active circulante | 10.201 | 21.649 | 13.152 | 16.046 | 3.026 |
| Stocuri | 1.119 | 1.218 | 6.778 | 14.582 | 2.732 |
| Creanțe | 8.079 | 8.662 | 4.328 | — | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.003 | 11.769 | 2.046 | 1.464 | 294 |
| Datorii | 125.411 | 123.295 | 116.743 | 105.445 | 14.311 |
| Capitaluri proprii | -115.210 | -101.646 | -103.591 | -89.399 | -11.285 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 3 | 4 | 3 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Thu Feb 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.10.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Lehliu-Gara |
| CAEN principal | 5611 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | MARIGAB FAST FOOD S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000810514 |
| EUID | ROONRC.J2021000810514 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-10-29 |
| Sediu social | Str. 34, 667, Sat Lehliu Com. Lehliu, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, SAT LEHLIU COM. LEHLIU, STR. 34, NR.667 |
| Telefon | 0766772900 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| INETTE IOSEFINA S.R.L. inactiv | 141 m |
| SRN AUTO&CAR EXPORT S.R.L. | 141 m |
| BNM SOL S.R.L. inactiv | 163 m |
| SPS CONSTRUCT S.R.L. inactiv | 163 m |
| KRISTYNA LUXURY SALON S.R.L. | 504 m |
| MAGAZINUL NEDELCU S.R.L. | 504 m |
| ALIGEO GULIVER S.R.L. | 574 m |
| AUTOVULC GFM S.R.L. | 574 m |
| DANIEL START CONSTRUCT S.R.L. | 574 m |
| LA ARSI RELAX S.R.L. | 574 m |
| LA GIPSY SI ANDREY S.R.L. | 574 m |
| MOTOR CAFFE S.R.L. | 574 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 5611 | 2025 |
| 5610 | 2021 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Călăraşi
| 1913477 | MICAR COM SRL |
| 1913779 | CHICIU SRL |
| 1915354 | COMTOT SRL |
| 3796306 | CHINEZUL SRL |
| 8416270 | SOMNA SRL |
| 9353901 | TRANS GEI SRL |
| 9595050 | COSVI SRL |
| 9893235 | ALBATROS HORECA S.R.L. |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25