LUCCYFER13MMA S.R.L.
CUI 45156191 · J30/1128/2021
LUCCYFER13MMA S.R.L. are CUI 45156191, nr. de înregistrare J30/1128/2021, înmatriculată pe 01.11.2021. Sediul social e în Municipiul Satu Mare, jud. Satu Mare. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4932. În 2024: cifră de afaceri 2.687 lei, profit net 11 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | 1 mii lei · mediana 5 mii lei | 21% din mediană |
Comparat cu 94.309 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 2.687 | 54.453 | 94.457 | — |
| Venituri totale | 2.020 | 2.687 | 54.453 | 94.457 | 0 |
| Cheltuieli totale | 740 | 2.597 | 65.694 | 48.761 | 1.777 |
| Profit / pierdere brută | 1.280 | 90 | -11.241 | 45.696 | -1.777 |
| Profit / pierdere netă | 1.096 | 11 | -11.965 | 43.993 | -1.777 |
| Active imobilizate | — | 590 | 528 | 1.105 | 112 |
| Active circulante | 31.438 | 30.728 | 33.058 | 44.027 | 311 |
| Creanțe | 65 | — | 623 | 220 | — |
| Casa și conturi la bănci | 31.373 | 30.728 | 32.435 | 43.807 | 311 |
| Datorii | 0 | 977 | 3.135 | 2.716 | 2.000 |
| Capitaluri proprii | 31.438 | 30.341 | 30.451 | 42.416 | -1.577 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 01.11.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare |
| CAEN principal | 4932 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LUCCYFER13MMA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J30/1128/2021 |
| EUID | ROONRC.J30/1128/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-11-01 |
| Sediu social | Str. Căprioarei, 2A, Mun. Satu Mare, SATU MARE |
| Domiciliu fiscal | JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CĂPRIOAREI, NR.2A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| C&C CONSULTING SATU MARE S.R.L. | 27 m |
| CRISS CONSULTING SRL inactiv | 27 m |
| FILOKALOS SRL-D inactiv | 30 m |
| BANFIN S.R.L. | 41 m |
| QUANTUM TERRA SRL | 41 m |
| TRANZIT 24 SRL | 41 m |
| INTEGRALL GAMES S.R.L. | 111 m |
| FLANCO SRL inactiv | 112 m |
| HADA SSM SERVICE S.R.L. | 112 m |
| M & C BEER S.R.L. | 112 m |
| OSC PROTECTIA MUNCII 2023 S.R.L. | 112 m |
| MISU PRODUCTIONS S.R.L. | 123 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4932 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Satu Mare
| 647148 | VOLANUL SRL |
| 5087033 | LANTER SRL |
| 6490696 | KOBIL SRL |
| 6594336 | TEKINOR SRL |
| 7923836 | LORANZ IMPEX SRL |
| 8882114 | MIREL PREST SRL |
| 8945743 | DU MEMI VO SRL |
| 9234323 | FRIDI SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25