Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ISOFT-LAGER S.R.L.

CUI 45166306 · J2021003167084

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ISOFT-LAGER S.R.L. are CUI 45166306, nr. de înregistrare J2021003167084, înmatriculată pe 03.11.2021. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 6210. În 2024: cifră de afaceri 1.039.676 lei, profit net 955.520 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

5/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 1,0 mil lei · mediana 286 mii lei 363% din mediană
Profit net 956 mii lei · mediana 113 mii lei 845% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 91.9% · mediana 45.2% 203% din mediană
Cifră pe salariat 1,0 mil lei · mediana 297 mii lei 351% din mediană

Comparat cu 28.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 1,0 mil lei
2021: 163 mii lei 212022: 1,8 mil lei 222023: 1,2 mil lei 232024: 1,0 mil lei 24
Profit net 956 mii lei
2021: 155 mii lei 212022: 1,7 mil lei 222023: 1,1 mil lei 232024: 956 mii lei 24
Salariați 1
2021: 0 212022: 1 222023: 1 232024: 1 24
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2024202320222021
Cifra de afaceri netă1.039.6761.162.8211.804.959163.163
Venituri totale1.061.1071.189.1581.878.037163.932
Cheltuieli totale74.14988.602174.4054.259
Profit / pierdere brută986.9581.100.5561.703.632159.673
Profit / pierdere netă955.5201.088.8771.687.524154.763
Active imobilizate2.0826.92012.792600
Active circulante967.8741.089.4491.679.754159.273
Creanțe714.193832.5321.175.977560
Casa și conturi la bănci253.681256.917138.01867.612
Datorii10.0724.0054.0594.910
Capitaluri proprii959.8841.092.3641.688.487154.963
Capital subscris vărsat200200200200
Număr mediu de salariați1110

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareSUSPENDARE ACTIVITATE din data 01.01.2025
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
CAEN principal6210
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCISOFT-LAGER S.R.L.
Nr. reg. com.J08/3167/2021
EUIDROONRC.J2021003167084
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-11-03
Sediu socialStr. Oltului, 4, Mun. Braşov, BRAŞOV
Domiciliu fiscalJUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. OLTULUI, NR.4, SC.A, AP.9
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ABSOLUTIFY.COM SRL aceeași clădire
BAV SRL inactiv aceeași clădire
DONTA EXPERT SRL aceeași clădire
DRIVETRAIN SRL aceeași clădire
ETIQUETTE TRANSLITERA SRL inactiv aceeași clădire
FINANCE POWER SRL aceeași clădire
MASERV-CONT SRL aceeași clădire
R.N. PAURU TRANS S.R.L. aceeași clădire
RAZCONA SRL aceeași clădire
RILFASO SRL inactiv aceeași clădire
RUSEI MS COMPANY S.R.L. aceeași clădire
SERVICII CU DRONE S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

62012021 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (24)

Sunt 24 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

3051459 RAZCONA SRL
5937312 FARMACIA A.I.Z. SRL
7035057 VUBRA S.R.L. inactiv
12978757 MASERV-CONT SRL
15317717 FOROVI SRL
30440887 SAMI-ORTO SRL inactiv
30681877 ROSE TYPE SRL inactiv
31463145 ESTAGIO CONSULT SRL
32270436 FINANCE POWER SRL
33413119 ZĂVOIANU ANDREI IOAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
33431271 ETIQUETTE TRANSLITERA SRL inactiv
34714624 SIMPLISION.COM S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Braşov

1097131 ALFA SRL
1102092 BIZTELLECT SRL
6556812 DI & STEPHANO PROD SRL
7626959 SA-SIP COM SRL
8136483 INTEGRATOR SOFT SRL
11099008 EUROMEDIA COMPANY SRL
11452990 EURO SYSTEMS DEVELOPMENT SRL
11706274 WATERS ROMANIA SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25