POWER SALIGNY S.R.L.
CUI 45197264 · J13/3720/2021
POWER SALIGNY S.R.L. are CUI 45197264, nr. de înregistrare J13/3720/2021, înmatriculată pe 09.11.2021. Sediul social e în Municipiul Medgidia, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3832. În 2025: cifră de afaceri 158.249 lei, pierdere netă 130.233 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 158 mii lei · mediana 392 mii lei | 40% din mediană |
| Profit net | -130 mii lei · mediana 10 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 3 | 33% din mediană |
| Marjă netă | -82.3% · mediana 2.7% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 158 mii lei · mediana 186 mii lei | 85% din mediană |
Comparat cu 4.547 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 158.249 | 188.353 | 159.398 | 315 | — |
| Venituri totale | 247.987 | 188.353 | 159.398 | 315 | 0 |
| Cheltuieli totale | 375.740 | 273.814 | 283.528 | 85.248 | — |
| Profit / pierdere brută | -127.753 | -85.461 | -124.130 | -84.933 | 0 |
| Profit / pierdere netă | -130.233 | -95.781 | -125.724 | -84.933 | 0 |
| Active imobilizate | 281.226 | 180.164 | 264.832 | 223.043 | 688 |
| Active circulante | 30.655 | 60.332 | 54.152 | 27.136 | 212 |
| Stocuri | 27.742 | 38.843 | 26.049 | — | — |
| Creanțe | 827 | 72 | 16.468 | 27.136 | — |
| Casa și conturi la bănci | 2.086 | 21.417 | 11.635 | — | 212 |
| Datorii | 748.352 | 546.734 | 529.441 | 334.912 | 700 |
| Capitaluri proprii | -436.471 | -306.238 | -210.457 | -84.733 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 09.11.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Medgidia |
| CAEN principal | 3832 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | POWER SALIGNY S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J13/3720/2021 |
| EUID | ROONRC.J13/3720/2021 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-11-09 |
| Sediu social | Str. Dropiilor, 36, Mun. Medgidia, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. DROPIILOR, NR.36 |
| Telefon | 0761017070 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| DODOSTOP SRL-D inactiv | 35 m |
| ŞEF REGINA SRL inactiv | 44 m |
| DOMENIILE BACIU MEDGIDIA S.R.L. inactiv | 58 m |
| EVA WORDPRESS SOLUTION SRL | 58 m |
| KMR CHEI DIVERSE S.R.L. | 58 m |
| PROIECTSERV CONSTRUCT SRL | 58 m |
| STERPU ALEX&MAR CONS S.R.L. inactiv | 58 m |
| VRL TYRES SERVICE S.R.L. | 58 m |
| BCM AGRO URBAN S.R.L. | 64 m |
| NKL&KMY S.R.L. | 76 m |
| FATHER & SON TAXI S.R.L. | 90 m |
| MAGISTRAL BEST SERV S.R.L. | 90 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3832 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Constanţa
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25