PASER TRANS S.R.L.
CUI 45211008 · J2021000842519
PASER TRANS S.R.L. are CUI 45211008, nr. de înregistrare J2021000842519, înmatriculată pe 11.11.2021. Sediul social e în Sat Pasărea, Comuna Frumuşani, jud. Călăraşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4933. În 2025: cifră de afaceri 144.419 lei, pierdere netă 22.161 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 144 mii lei · mediana 158 mii lei | 91% din mediană |
| Profit net | -22 mii lei · mediana 5 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -15.3% · mediana 3.2% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 144 mii lei · mediana 175 mii lei | 83% din mediană |
Comparat cu 94.314 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 144.419 | 169.511 | 167.173 | 52.170 | — |
| Venituri totale | 144.419 | 169.511 | 167.173 | 52.170 | 0 |
| Cheltuieli totale | 165.309 | 152.864 | 116.026 | 76.692 | 571 |
| Profit / pierdere brută | -20.890 | 16.647 | 51.147 | -24.522 | -571 |
| Profit / pierdere netă | -22.161 | 15.155 | 50.046 | -25.044 | -571 |
| Active imobilizate | 64.272 | 82.164 | 163 | 163 | 103 |
| Active circulante | 59.065 | 66.449 | 80.592 | 11.535 | -674 |
| Creanțe | 57.066 | 57.033 | 55.535 | 4.054 | 128 |
| Casa și conturi la bănci | 1.999 | 9.416 | 25.057 | 7.481 | -802 |
| Datorii | 105.320 | 108.434 | 55.731 | 37.113 | 0 |
| Capitaluri proprii | 18.017 | 40.179 | 25.024 | -25.415 | -571 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | — |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 11.11.2021 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Budeşti |
| CAEN principal | 4933 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PASER TRANS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021000842519 |
| EUID | ROONRC.J2021000842519 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-11-11 |
| Sediu social | Str. Dumbravei, 9, Sat Pasărea Com. Frumuşani, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, SAT PASĂREA COM. FRUMUŞANI, STR. DUMBRAVEI, NR.9 |
| Telefon | andreeaionela20 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| FELIX DRAG SRL | 81 m |
| JAN DEZ AUTO SRL | 119 m |
| RĂDUCIOIU SRL | 119 m |
| EKOL 2002 SRL | 134 m |
| MAGAZINUL COSTIN & MARINELA S.R.L. | 134 m |
| EMARK DENTAL S.R.L. | 141 m |
| ESTETIC ARK MED CLINIC SRL | 141 m |
| FRUMU-FOODS S.R.L. | 149 m |
| DVM TRANSPORT S.R.L. | 162 m |
| MIHLIV AGENT DE ASIGURARE SRL | 162 m |
| POD TERMINAL CĂLĂRAŞI - DIVERSE SRL inactiv | 162 m |
| BRIELAPAN S.R.L.-D. | 176 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4939 | 2021 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Călăraşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25