Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

FLORESCU IMP EXP S.R.L.

CUI 4527799 · J52/512/1993 · lichidare

cu contul HoReCaOS, sau pe email

FLORESCU IMP EXP S.R.L. are CUI 4527799, nr. de înregistrare J52/512/1993, înmatriculată pe 26.07.1993. Sediul social e în Municipiul Giurgiu, jud. Giurgiu. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 4761. În 2014: cifră de afaceri 0 lei, profit net 0 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

0/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-6 Procedură în curs: lichidare
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
+1 Activă de 33 ani

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 199 mii lei 0% din mediană
Profit net 0 lei · mediana 3 mii lei 0% din mediană

Comparat cu 270.666 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2011: 37 mii lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Profit net 0 lei
2011: 2 mii lei 112012: 0 lei 122013: 0 lei 132014: 0 lei 14
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2014201320122011
Cifra de afaceri netă00037.086
Venituri totale00037.086
Cheltuieli totale———34.380
Profit / pierdere brută0002.706
Profit / pierdere netă0002.334
Active circulante66.64166.64166.64166.641
Stocuri66.35966.35966.35966.359
Casa și conturi la bănci282282282282
Datorii40.65240.65240.65240.652
Capitaluri proprii25.98925.98925.98925.989
Capital subscris vărsat200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 19.08.1993
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
CAEN principal4761
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCFLORESCU IMP EXP SRL
Nr. reg. com.J52/512/1993
EUIDROONRC.J52/512/1993
Formă juridicăSRL
Înmatriculare1993-07-26
Sediu socialStr. PORTULUI, Mun. Giurgiu, GIURGIU
Domiciliu fiscalJUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. PORTULUI, BL.32, AP.27
Telefon0246212731
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție aproximativ, pe localitate · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47612011 – 2014

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (32)

Sunt 32 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

1284326 TANU S.R.L.
1285577 FAIR PLAY SRL
2966810 SOCOMAT SA
2967270 INDUSTRIAL S.A.
3352877 MEC SRL
3700483 RAIFFEISEN BANK S.A. SUCURSALA GIURGIU
4527721 AMALIA SRL
5246228 DANEX SRL
5754919 EVELINE S.R.L.
6451824 C & D SRL
6929571 TRANS DENIMAR S.R.L. inactiv
6929652 ANTO IMPEX 94 SRL

CAEN autorizat (0)

Niciunul.

Alte firme din Giurgiu

52360738 KRED SPORT S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25