ELMA COLLECTION S.R.L.
CUI 45292800 · J2021001798206
ELMA COLLECTION S.R.L. are CUI 45292800, nr. de înregistrare J2021001798206, înmatriculată pe 02.12.2021. Sediul social e în Municipiul Deva, jud. Hunedoara. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 1421. În 2025: cifră de afaceri 27.179 lei, profit net 1.838 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 27 mii lei · mediana 252 mii lei | 11% din mediană |
| Profit net | 2 mii lei · mediana 7 mii lei | 25% din mediană |
| Marjă netă | 6.8% · mediana 3% | 227% din mediană |
Comparat cu 95.001 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 27.179 | 24.080 | 2.687 | 2.340 |
| Venituri totale | 27.236 | 24.080 | 2.687 | 2.340 |
| Cheltuieli totale | 25.093 | 19.256 | 2.388 | 1.046 |
| Profit / pierdere brută | 2.143 | 4.824 | 299 | 1.294 |
| Profit / pierdere netă | 1.838 | 4.122 | 257 | 1.225 |
| Active imobilizate | 7.055 | 2.808 | — | — |
| Active circulante | 2.387 | 4.346 | 2.882 | 1.678 |
| Stocuri | — | — | 1.093 | — |
| Creanțe | 437 | 11 | 31 | — |
| Casa și conturi la bănci | 1.950 | 4.335 | 1.758 | 1.678 |
| Datorii | 1.800 | 1.350 | 1.200 | 253 |
| Capitaluri proprii | 7.642 | 5.804 | 1.682 | 1.425 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 02.12.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara |
| CAEN principal | 1421 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ELMA COLLECTION S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021001798206 |
| EUID | ROONRC.J2021001798206 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-12-02 |
| Sediu social | Str. Brânduşei, 23A, Mun. Deva, HUNEDOARA |
| Domiciliu fiscal | JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. BRÂNDUŞEI, NR.23A |
| Telefon | 0771552210 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| EXODOS INTERMED SRL inactiv | aceeași clădire |
| IMI HAUS S.R.L. | aceeași clădire |
| KAUFMANN SET SRL | aceeași clădire |
| OPTIM IDEAL SOLUTION S.R.L. | aceeași clădire |
| SHUTDOWN ENTERTAINMENT S.R.L. | aceeași clădire |
| ROM ELLAS IMPORT EXPORT SRL inactiv | 50 m |
| BADGER CLAIM S.R.L. | 130 m |
| DUNMORE S.R.L. | 130 m |
| ELIT CONNECT S.R.L. | 130 m |
| FAR BRAND S.R.L. | 130 m |
| GREEN ENVIRONMENT MEDICAL S.R.L. | 130 m |
| IC MEDICAL LOGISTIC S.R.L. | 130 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 1413 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Hunedoara
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-11-08