Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

GREEN TEAM CONSULTING S.R.L.

CUI 45319337 · J2021021376402

cu contul HoReCaOS, sau pe email

GREEN TEAM CONSULTING S.R.L. are CUI 45319337, nr. de înregistrare J2021021376402, înmatriculată pe 07.12.2021. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 7020. În 2025: cifră de afaceri 758.728 lei, profit net 323.548 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 45%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 759 mii lei · mediana 172 mii lei 441% din mediană
Profit net 324 mii lei · mediana 32 mii lei de 10× mediana
Salariați 2 · mediana 1 200% din mediană
Marjă netă 42.6% · mediana 23.8% 179% din mediană
Cifră pe salariat 379 mii lei · mediana 175 mii lei 216% din mediană

Comparat cu 100.230 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 759 mii lei
2021: 7 mii lei 212022: 518 mii lei 222023: 641 mii lei 232024: 523 mii lei 242025: 759 mii lei 25
Profit net 324 mii lei
2021: 6 mii lei 212022: 358 mii lei 222023: 362 mii lei 232024: 192 mii lei 242025: 324 mii lei 25
Salariați 2
2021: 1 212022: 2 222023: 2 232024: 2 242025: 2 25
Bilanț detaliat · 5 ani (lei)
Indicator20252024202320222021
Cifra de afaceri netă758.728522.775641.043518.2227.420
Venituri totale758.914522.777641.043518.2227.420
Cheltuieli totale373.610295.523215.052155.1641.541
Profit / pierdere brută385.304227.254425.991363.0585.879
Profit / pierdere netă323.548191.955361.640357.8765.805
Active imobilizate305.37983.925114.60901.016
Active circulante606.847317.906265.867410.6637.620
Creanțe353.66273.574162.688188.6657.620
Casa și conturi la bănci253.185244.332103.179221.9980
Cheltuieli în avans19.61311.40110.5264.6745.917
Datorii608.051221.03729.16257.2618.548
Capitaluri proprii323.788192.195361.840358.0766.005
Capital subscris vărsat2002002002000
Număr mediu de salariați22221

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 07.12.2021
Organ fiscalAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
CAEN principal7020
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCGREEN TEAM CONSULTING S.R.L.
Nr. reg. com.J2021021376402
EUIDROONRC.J2021021376402
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-12-07
Sediu socialStr. Izbiceni, 103-105, CAMERA NR. 1, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR IZBICENI, NR.103-105, CAMERA NR. 1, ET.1, AP.5
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
CURAJ ŞI BUCURIE S.R.L. aceeași clădire
LUXE AUTO TRADE S.R.L. inactiv aceeași clădire
ONLYORIGINALS S.R.L. aceeași clădire
ALEXA GRUP SRL inactiv aceeași clădire
ELEREN SHOP S.R.L. aceeași clădire
UNIVERSAL ALEXANDRA IMPORT EXPORT SRL inactiv aceeași clădire
ZODIAC FILM S.R.L. 25 m
BURO CONSULTING SRL 51 m
MGD-REV SRL 51 m
PROMOCIONES ROMANIA S.R.L. 51 m
SMART ENERGY POWER SRL 51 m
SPORT CARE SRL 51 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

70202025
70222021 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (6)

40142748 IOSUB C. VASILE-SILVIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
40306425 VIRIA VENTURES S.R.L.
42328802 CURAJ ŞI BUCURIE S.R.L.
47181990 ONLYORIGINALS S.R.L.
48312929 LUXE AUTO TRADE S.R.L. inactiv

CAEN autorizat (2)

70207499

Alte firme din Bucureşti

18555 G & P BIROU DE CONSULTANTA SI AFACERI SRL
19380 RO 13 ARTIMPEX SRL
28478 APIDRAG IMPEX S.R.L.
327658 UZINSIDER SA
331284 GETROTAL IMPEX SRL
331420 FLORIION SERVICII SRL
334400 DIEGO IMPEX SRL
338312 COGECO SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12