DENTCO PARTNERS S.R.L.
CUI 45360174 · J2021006091128
DENTCO PARTNERS S.R.L. are CUI 45360174, nr. de înregistrare J2021006091128, înmatriculată pe 15.12.2021. Sediul social e în Municipiul Cluj-Napoca, jud. Cluj. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 488.225 lei, profit net 372.959 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 488 mii lei · mediana 220 mii lei | 222% din mediană |
| Profit net | 373 mii lei · mediana 40 mii lei | 929% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 76.4% · mediana 22.2% | 344% din mediană |
| Cifră pe salariat | 488 mii lei · mediana 202 mii lei | 241% din mediană |
Comparat cu 38.019 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 488.225 | 528.091 | 503.507 | 103.215 |
| Venituri totale | 493.918 | 528.091 | 503.507 | 103.215 |
| Cheltuieli totale | 108.121 | 94.181 | 80.600 | 29.676 |
| Profit / pierdere brută | 385.797 | 433.910 | 422.907 | 73.539 |
| Profit / pierdere netă | 372.959 | 420.444 | 418.124 | 71.151 |
| Active circulante | 387.152 | 718.446 | 428.482 | 72.794 |
| Creanțe | 288.401 | 55.347 | 154.760 | 19.094 |
| Casa și conturi la bănci | 98.751 | 663.099 | 273.722 | 53.700 |
| Datorii | 13.953 | 4.176 | 10.118 | 1.443 |
| Capitaluri proprii | 373.199 | 714.270 | 418.364 | 71.351 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.12.2021 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj |
| CAEN principal | 8623 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | DENTCO PARTNERS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2021006091128 |
| EUID | ROONRC.J2021006091128 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2021-12-15 |
| Sediu social | Str. Tăietura Turcului, 12, Mun. Cluj-Napoca, CLUJ |
| Domiciliu fiscal | JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TĂIETURA TURCULUI, NR.12, AP.3A |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BEYOND BULLET POINTS S.R.L. | aceeași clădire |
| SMART DIGITAL TRANSILVANIA S.R.L. | aceeași clădire |
| VMS SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| MICRO DATA EXPERT S.R.L. | 22 m |
| MOLDOVAN & PARTNERS SRL | 22 m |
| MOLDOVAN ACCOUNTING S.R.L. | 22 m |
| SORAL AUDIT & CONSULTING SRL | 22 m |
| CHR IMOB & RENTALS S.R.L. | 29 m |
| CONSOFT CLUJ S.R.L. | 29 m |
| CONSTRUSOFT SOFTWARE SUPPLIER SRL | 29 m |
| DIGITAL VIME MARKET S.R.L. inactiv | 29 m |
| GSL ARTCONSTRUCT INVEST S.R.L. | 35 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8623 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 31019003 | MAB AUTO SOLUTION SRL |
| 42361981 | SMART DIGITAL TRANSILVANIA S.R.L. |
| 44914867 | BEYOND BULLET POINTS S.R.L. |
| 52100959 | VMS SOLUTIONS S.R.L. |
| 52765480 | GAVRILOVICI CORNELIU PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ |
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Cluj
| 213939 | DENTA POP SRL |
| 246537 | SANO PRAX SRL |
| 251606 | B D COMPLEX STOMATOLOGIC SRL |
| 2878238 | DSDCLINIC SRL |
| 2896714 | ART DENTAL SRL |
| 3745493 | AVICENA SRL |
| 3879592 | IVLADIS COMEXIM SRL |
| 4215568 | PASC & COMP SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25