Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

AERIOZESTI S.R.L.

CUI 45396208 · J2021001015095

cu contul HoReCaOS, sau pe email

AERIOZESTI S.R.L. are CUI 45396208, nr. de înregistrare J2021001015095, înmatriculată pe 22.12.2021. Sediul social e în Municipiul Brăila, jud. Brăila. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4712. În 2025: cifră de afaceri 840.515 lei, profit net 78.271 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

8/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-1 Cifra de afaceri a scăzut 33% față de anul anterior
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 841 mii lei · mediana 199 mii lei 423% din mediană
Profit net 78 mii lei · mediana 3 mii lei de 28× mediana
Salariați 2 · mediana 1 200% din mediană
Marjă netă 9.3% · mediana 1.6% 581% din mediană
Cifră pe salariat 420 mii lei · mediana 224 mii lei 188% din mediană

Comparat cu 270.666 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 841 mii lei
2022: 2,0 mil lei 222023: 1,4 mil lei 232024: 1,3 mil lei 242025: 841 mii lei 25
Profit net 78 mii lei
2022: 493 mii lei 222023: 302 mii lei 232024: 155 mii lei 242025: 78 mii lei 25
Salariați 2
2022: 2 222023: 3 232024: 3 242025: 2 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă840.5151.252.1711.444.4302.003.130
Venituri totale842.2021.257.0011.444.4302.006.712
Cheltuieli totale751.3751.072.1451.127.8051.493.573
Profit / pierdere brută90.827184.856316.625513.139
Profit / pierdere netă78.271155.279302.181493.072
Active imobilizate26.492———
Active circulante442.198441.174913.679566.721
Stocuri262.856256.713307.504145.655
Creanțe61.80644.928362.783181.334
Casa și conturi la bănci117.536139.533243.392239.732
Datorii265.734306.738612.82973.349
Capitaluri proprii202.956134.436300.850493.372
Capital subscris vărsat300300300300
Număr mediu de salariați2332

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 22.12.2021
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
CAEN principal4712
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCAERIOZESTI S.R.L.
Nr. reg. com.J2021001015095
EUIDROONRC.J2021001015095
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2021-12-22
Sediu socialStr. Hipodrom, 2, Mun. Brăila, BRĂILA
Domiciliu fiscalJUD. BRĂILA, MUN. BRĂILA, STR. HIPODROM, NR.2, BL.A2, SC.1, ET.1, AP.7
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

46692022 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (3)

4874321 CRISTIAN COM SRL
36217311 BITUDINI FINCONT SRL

CAEN autorizat (6)

471247524754476347714772

Alte firme din Brăila

2256316 PAULPETCOM SRL
2258945 VIANDI COM SRL
2259029 CROSETA COM SRL
2259312 CONBAC-IMPEX SRL
2263909 FLORISTABAC SRL
2270973 SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM FAUREI
2271561 PRECIZIA COM SRL
3105648 AVINTUL COM SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25