Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ANABELLA FASHION STYLE S.R.L.

CUI 45429240 · J2022000011170

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ANABELLA FASHION STYLE S.R.L. are CUI 45429240, nr. de înregistrare J2022000011170, înmatriculată pe 05.01.2022. Sediul social e în Municipiul Galaţi, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4771. În 2025: cifră de afaceri 183.613 lei, profit net 5.104 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 184 mii lei · mediana 199 mii lei 92% din mediană
Profit net 5 mii lei · mediana 3 mii lei 180% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 2.8% · mediana 1.6% 175% din mediană
Cifră pe salariat 184 mii lei · mediana 224 mii lei 82% din mediană

Comparat cu 270.669 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 184 mii lei
2022: 111 mii lei 222023: 134 mii lei 232024: 193 mii lei 242025: 184 mii lei 25
Profit net 5 mii lei
2022: 20 mii lei 222023: 16 mii lei 232024: 34 mii lei 242025: 5 mii lei 25
Salariați 1
2022: 2 222023: 2 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă183.613192.560133.970110.956
Venituri totale183.613192.560133.970110.956
Cheltuieli totale177.672152.448116.28789.870
Profit / pierdere brută5.94140.11217.68321.086
Profit / pierdere netă5.10434.18316.34419.976
Active imobilizate594594666882
Active circulante70.82268.59852.79648.960
Stocuri58.54554.64340.32628.737
Creanțe3191.3962807.265
Casa și conturi la bănci11.95812.55912.19012.958
Datorii14.40917.28935.74229.466
Capitaluri proprii57.00751.90317.72020.376
Capital subscris vărsat400400400400
Număr mediu de salariați1122

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 05.01.2022
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
CAEN principal4771
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCANABELLA FASHION STYLE S.R.L.
Nr. reg. com.J2022000011170
EUIDROONRC.J2022000011170
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-01-05
Sediu socialStr. Română, 232, Mun. Galaţi, GALAŢI
Domiciliu fiscalJUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. ROMÂNĂ, NR.232
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AIMI SRL inactiv aceeași clădire
AMA-CONEST SRL aceeași clădire
AMEDEEADOMINIC SRL inactiv aceeași clădire
ANDRECRIS SRL inactiv aceeași clădire
ANIMATO ALEX SRL aceeași clădire
ASII VOLANULUI SRL aceeași clădire
ATAȘMOTO SRL aceeași clădire
AYCHA INVESTMENT SERVICES S.R.L. inactiv aceeași clădire
BABBY TIME SRL inactiv aceeași clădire
BROCART FASHION SRL inactiv aceeași clădire
BROCART SRL inactiv aceeași clădire
BURGER PALACE S.R.L. inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47712022 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

6982940 ANIMATO ALEX SRL

CAEN autorizat (1)

4771

Alte firme din Galaţi

1625105 DORIN-V SNC
1628772 DUNAREA T. SRL
1638067 CORNELIUS SRL
1643128 CASIOPEEA SRL
1649783 RODDENDA RIAN SRL
2675632 INTERMET IMPEX SRL
3601676 PATEMI SRL
3656604 FILISTAR SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25