LA PANDICĂ S.R.L.
CUI 45441880 · J17/23/2022
LA PANDICĂ S.R.L. are CUI 45441880, nr. de înregistrare J17/23/2022, înmatriculată pe 07.01.2022. Sediul social e în Municipiul Tecuci, jud. Galaţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4719. În 2025: cifră de afaceri 9.981 lei, profit net 3.188 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 10 mii lei · mediana 199 mii lei | 5% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 3 mii lei | 113% din mediană |
| Marjă netă | 31.9% · mediana 1.6% | de 20× mediana |
Comparat cu 270.695 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 9.981 | 12.960 | 70.052 | 37.376 |
| Venituri totale | 9.981 | 12.960 | 70.052 | 37.376 |
| Cheltuieli totale | 6.200 | 9.088 | 42.110 | 20.631 |
| Profit / pierdere brută | 3.781 | 3.872 | 27.942 | 16.745 |
| Profit / pierdere netă | 3.188 | 2.508 | 23.560 | 16.220 |
| Active imobilizate | 230 | 230 | 230 | 230 |
| Active circulante | 93.617 | 89.837 | 103.058 | 46.254 |
| Stocuri | 52.154 | 50.725 | 28.585 | 33.521 |
| Creanțe | 750 | 750 | 750 | 750 |
| Casa și conturi la bănci | 40.713 | 38.362 | 73.723 | 11.983 |
| Datorii | 62.819 | 62.227 | 63.508 | 30.264 |
| Capitaluri proprii | 31.028 | 27.840 | 39.780 | 16.220 |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.01.2022 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Tecuci |
| CAEN principal | 4719 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | LA PANDICĂ S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J17/23/2022 |
| EUID | ROONRC.J17/23/2022 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-01-07 |
| Sediu social | Str. Focşa, 41, Mun. Tecuci, GALAŢI |
| Domiciliu fiscal | JUD. GALAŢI, MUN. TECUCI, STR. FOCŞA, NR.41 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ELITE FOTOVOLTAIC S.R.L. | aceeași clădire |
| ELY COMEXIM SRL | aceeași clădire |
| SELLROM DIRECT PROD SRL | aceeași clădire |
| SELLROM SERVICII SRL | aceeași clădire |
| VOXILI STAR SRL inactiv | aceeași clădire |
| WOSI DACIANA STAR 2012 SRL inactiv | aceeași clădire |
| EXCLUSIVE DELUXE MRC S.R.L. | 192 m |
| INDUSTRY TEC S.R.L. | 192 m |
| ITALYSERVICE S.R.L. | 192 m |
| NOTIMES GERAIR SRL | 192 m |
| VASCIP SRL | 192 m |
| VASCLAU SRL inactiv | 192 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4719 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Galaţi
| 1625172 | ONASIS SNC |
| 1625334 | BAETU CELOMI SRL |
| 1625989 | ELENA SRL |
| 1629832 | SANGIOLI SRL |
| 1633094 | TRICOM SRL |
| 1634146 | BEATRICES -S.I. SRL |
| 1634820 | ADDA SRL |
| 1635400 | CONSUMCOOP SUCEVENI SOCIETATE COOPERATIVĂ |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25