Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

DUBEI DENT S.R.L.

CUI 45453044 · J2022000038179

cu contul HoReCaOS, sau pe email

DUBEI DENT S.R.L. are CUI 45453044, nr. de înregistrare J2022000038179, înmatriculată pe 11.01.2022. Sediul social e în Municipiul Târgovişte, jud. Dâmboviţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8623. În 2025: cifră de afaceri 449.262 lei, profit net 277.348 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 59%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 449 mii lei · mediana 220 mii lei 204% din mediană
Profit net 277 mii lei · mediana 40 mii lei 691% din mediană
Salariați 1 · mediana 1 100% din mediană
Marjă netă 61.7% · mediana 22.2% 278% din mediană
Cifră pe salariat 449 mii lei · mediana 202 mii lei 222% din mediană

Comparat cu 38.017 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 449 mii lei
2022: 75 mii lei 222023: 239 mii lei 232024: 282 mii lei 242025: 449 mii lei 25
Profit net 277 mii lei
2022: 57 mii lei 222023: 136 mii lei 232024: 83 mii lei 242025: 277 mii lei 25
Salariați 1
2022: 1 222023: 1 232024: 1 242025: 1 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă449.262281.915238.75674.812
Venituri totale452.321284.154238.78374.812
Cheltuieli totale162.082193.688100.66916.430
Profit / pierdere brută290.23990.466138.11458.382
Profit / pierdere netă277.34883.221136.08456.707
Active imobilizate53.0267.2689.49010
Active circulante262.258145.580164.43958.960
Creanțe200.00011.045101.42732.150
Casa și conturi la bănci62.258134.53563.01226.810
Datorii11.6297.23611.5382.063
Capitaluri proprii303.655145.612162.39156.907
Capital subscris vărsat200200200—
Număr mediu de salariați1111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareTRANSFER(SOSIRE) din data 24.03.2026
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
CAEN principal8623
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCDUBEI DENT S.R.L.
Nr. reg. com.J2022000038179
EUIDROONRC.J2022000038179
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-01-11
Sediu socialCal. Ialomiţei, 41, Mun. Târgovişte, DÂMBOVIŢA
Domiciliu fiscalJUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, CAL. IALOMIŢEI, NR.41, ET.PARTER, AP.4
Telefon0744923462
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
AGRITAL SRL inactiv aceeași clădire
ALLRO EVENTS S.R.L. aceeași clădire
ALNIGA COM SRL inactiv aceeași clădire
ANLANI COM SRL inactiv aceeași clădire
ANVELOPE DURLĂ S.R.L. aceeași clădire
BIZ HUNT SOFTWARE S.R.L. aceeași clădire
CALANCE I BUSINESS S.R.L. inactiv aceeași clădire
CHM CONSULT S.R.L. aceeași clădire
CICOM SRL aceeași clădire
CSV MEDA SRL aceeași clădire
CT BLEND CONFIDENCE S.R.L. aceeași clădire
DECO MOON S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

86232022 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (1)

8623

Alte firme din Dâmboviţa

888839 MAG DENTAL SRL
908693 ALEX-DENT SRL
912520 CENTRUL MEDICAL PROLIFE SRL
913797 CABINET STOMATOLOGIC DR.CAMELIA DEFTU SRL
915267 R.G.- IMPEX SRL
917268 ALATECH - SAM SRL
920930 DENTA SRL
931920 TATI SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25