PARC INDUSTRIAL U.A.T. ZĂRNEŞTI S.R.L.
CUI 45463226 · J2022000091088
PARC INDUSTRIAL U.A.T. ZĂRNEŞTI S.R.L. are CUI 45463226, nr. de înregistrare J2022000091088, înmatriculată pe 12.01.2022. Sediul social e în Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, jud. Braşov. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 233.871 lei, pierdere netă 130.078 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 234 mii lei · mediana 124 mii lei | 188% din mediană |
| Profit net | -130 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -55.6% · mediana 19.4% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 234 mii lei · mediana 172 mii lei | 136% din mediană |
Comparat cu 55.928 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 233.871 | 257.416 | 333.536 | 306.442 |
| Venituri totale | 233.887 | 257.416 | 333.536 | 306.442 |
| Cheltuieli totale | 363.965 | 432.163 | 346.061 | 224.887 |
| Profit / pierdere brută | -130.078 | -174.747 | -12.525 | 81.555 |
| Profit / pierdere netă | -130.078 | -174.747 | -12.525 | 68.364 |
| Active circulante | 182.108 | 202.503 | 200.351 | 139.582 |
| Creanțe | 154.844 | 160.482 | 187.365 | 66.111 |
| Casa și conturi la bănci | 27.264 | 42.021 | 12.986 | 73.471 |
| Datorii | 430.895 | 321.211 | 144.311 | 71.018 |
| Capitaluri proprii | -248.787 | -118.708 | 56.040 | 68.564 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 12.01.2022 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Zărneşti |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | PARC INDUSTRIAL U.A.T. ZĂRNEȘTI S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2022000091088 |
| EUID | ROONRC.J2022000091088 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-01-12 |
| Sediu social | Str. Mitropolit Ion Metianu, 1, camera 3, Orş. Zărneşti, BRAŞOV |
| Domiciliu fiscal | JUD. BRAŞOV, ORŞ. ZĂRNEŞTI, STR. MITROPOLIT ION METIANU, NR.1, CAMERA 3 |
| Telefon | 0722228306 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COMPANIA DE SERVICII PUBLICE ZĂRNEŞTI SRL | aceeași clădire |
| ALESTRO FARM VET SRL | 30 m |
| C.M.R. ECOMAND S.R.L. | 35 m |
| ENTARA S.R.L. inactiv | 35 m |
| ADLAVIS CONF-INST SRL inactiv | 82 m |
| INCHIRIERE BARURI S.R.L. inactiv | 84 m |
| PIZZA CĂPIȚA S.R.L. inactiv | 84 m |
| MARVEX COM SRL inactiv | 87 m |
| M.V. CONCRET SRL inactiv | 119 m |
| TICA SI VICTOR SRL inactiv | 120 m |
| RIVA 2000 SRL | 134 m |
| TAM-PAM CONCEPT S.R.L. | 134 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (26)
Alte firme din Braşov
| 1087944 | COFETARIA JOLYANA SRL |
| 1088486 | COMAT SA |
| 1089007 | MIRIA SRL |
| 1090079 | IGIENA-SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA |
| 1090230 | ALDIVCOM SRL |
| 1090419 | CARPATEX SA |
| 1092193 | ROLL-ING SA |
| 1092517 | ELYSEEA DESIGN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25