ARLIMAR SRL
CUI 4547400 · J1993001558320
ARLIMAR SRL are CUI 4547400, nr. de înregistrare J1993001558320, înmatriculată pe 12.08.1993. Sediul social e în Loc. Avrig, Oraş Avrig, jud. Sibiu. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4711. În 2025: cifră de afaceri 170.022 lei, profit net 18.242 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 170 mii lei · mediana 199 mii lei | 86% din mediană |
| Profit net | 18 mii lei · mediana 3 mii lei | 644% din mediană |
| Marjă netă | 10.7% · mediana 1.6% | 669% din mediană |
Comparat cu 270.680 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 170.022 | 197.464 | 214.770 | 239.756 | 265.751 | 269.856 | 296.910 | 100.161 | 218.074 | 218.477 | 217.407 | 205.370 | 163.870 | 158.703 | 112.971 |
| Venituri totale | 170.250 | 197.678 | 215.275 | 242.201 | 288.314 | 277.874 | 296.911 | 100.161 | 218.074 | 218.477 | 217.407 | 205.370 | 163.870 | 158.703 | 112.971 |
| Cheltuieli totale | 149.137 | 166.270 | 168.922 | 252.513 | 258.034 | 246.163 | 295.866 | 94.883 | 203.459 | 199.427 | 198.216 | 191.859 | 154.952 | 148.259 | 109.175 |
| Profit / pierdere brută | 21.113 | 31.408 | 46.353 | -10.312 | 30.280 | 31.711 | 1.045 | 5.278 | 14.615 | 19.050 | 19.191 | 13.511 | 8.918 | 10.444 | 3.796 |
| Profit / pierdere netă | 18.242 | 27.178 | 39.448 | -13.405 | 28.415 | 29.847 | -3.094 | 4.414 | 12.471 | 12.496 | 12.670 | 7.350 | 4.054 | 8.773 | 3.189 |
| Active imobilizate | 1.095 | 620 | — | — | — | — | 0 | 350 | 350 | — | — | 1.549 | 2.901 | 3.023 | 7.324 |
| Active circulante | 147.336 | 127.822 | 102.379 | 125.854 | 140.383 | 142.201 | 113.453 | 127.605 | 121.900 | 113.988 | 100.305 | 82.962 | 76.663 | 53.115 | 31.088 |
| Stocuri | 58.909 | 20.280 | 11.783 | 9.914 | 27.580 | 61.976 | 76.895 | 105.520 | 98.899 | 76.362 | 78.847 | 72.188 | 73.729 | 48.093 | 24.769 |
| Creanțe | 60.000 | 60.000 | 60.000 | 60.000 | 60.118 | 4.624 | 274 | — | — | — | — | — | 1.175 | — | 36 |
| Casa și conturi la bănci | 28.427 | 47.542 | 30.596 | 55.940 | 52.685 | 75.601 | 36.284 | 22.085 | 23.001 | 37.626 | 21.458 | 10.774 | 1.759 | 5.022 | 6.283 |
| Datorii | 3.312 | 1.565 | 2.680 | 4.808 | 5.933 | 36.166 | 37.265 | 56.172 | 54.881 | 59.089 | 57.903 | 54.779 | 57.182 | 37.810 | 28.857 |
| Capitaluri proprii | 145.119 | 126.877 | 99.699 | 121.046 | 134.450 | 106.035 | 76.188 | 71.783 | 67.369 | 54.899 | 42.402 | 29.732 | 22.382 | 18.328 | 9.555 |
| Capital subscris vărsat | 45.200 | 45.200 | 45.200 | 45.200 | 45.200 | 45.200 | 45.200 | 45.200 | 45.200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | — | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 2 | 2 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.08.1993 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Avrig |
| CAEN principal | 4711 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ARLIMAR SRL |
| Nr. reg. com. | J1993001558320 |
| EUID | ROONRC.J1993001558320 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-08-12 |
| Sediu social | Str. CLOSCA, Orş. Avrig, SIBIU |
| Domiciliu fiscal | JUD. SIBIU, ORŞ. AVRIG, STR. CLOSCA, BL.18, AP.38 |
| Telefon | 0269522236 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| A.N.F. BEAUTY STUDIO S.R.L. | aceeași clădire |
| AC HOME PROJEKT S.R.L. | aceeași clădire |
| ADIANA CREATION SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALASKA TRADE SRL | aceeași clădire |
| ALEXMAT COMPANY SRL inactiv | aceeași clădire |
| ALLY'S ACCOUNT SERVICES S.R.L. | aceeași clădire |
| AN SILCA STUDIOS S.R.L. | aceeași clădire |
| APG SERVICE IT S.R.L. | aceeași clădire |
| ART BETON INVEST SRL | aceeași clădire |
| BARA SCS inactiv | aceeași clădire |
| BRAICU IMOBSIB S.R.L. | aceeași clădire |
| BRO CONSULT S.R.L. | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4711 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (36)
Sunt 36 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (13)
Alte firme din Sibiu
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25