Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

GREEN SYSTEM TECHNOLOGY S.R.L.

CUI 45528244 · J2022000086015

cu contul HoReCaOS, sau pe email

GREEN SYSTEM TECHNOLOGY S.R.L. are CUI 45528244, nr. de înregistrare J2022000086015, înmatriculată pe 26.01.2022. Sediul social e în Sat Jidvei, Comuna Jidvei, jud. Alba. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 2821. În 2025: cifră de afaceri 30.038 lei, profit net 2.087 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 168%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 30 mii lei · mediana 254 mii lei 12% din mediană
Profit net 2 mii lei · mediana 7 mii lei 28% din mediană
Marjă netă 6.9% · mediana 3% 230% din mediană

Comparat cu 94.194 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 30 mii lei
2022: 12 mii lei 222023: 24 mii lei 232024: 11 mii lei 242025: 30 mii lei 25
Profit net 2 mii lei
2022: 2 mii lei 222023: 499 lei 232024: 494 lei 242025: 2 mii lei 25
Salariați 0
2022: 0 222023: 0 232024: 0 24
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă30.03811.21524.00012.000
Venituri totale30.30850.01289.315433.247
Cheltuieli totale27.84749.43088.727431.363
Profit / pierdere brută2.4615825881.884
Profit / pierdere netă2.0874944991.524
Active imobilizate563.693565.657504.234441.154
Active circulante70.802117.332109.11564.542
Stocuri38.21962.59745.56046.690
Creanțe32.27453.59563.27415.960
Casa și conturi la bănci3091.1402811.892
Datorii529.891580.472511.326404.172
Capitaluri proprii104.604102.517102.023101.524
Capital subscris vărsat100.000100.000100.000100.000

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 26.01.2022
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Blaj
CAEN principal2821
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCGREEN SYSTEM TECHNOLOGY S.R.L.
Nr. reg. com.J2022000086015
EUIDROONRC.J2022000086015
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-01-26
Sediu socialStr. Gării, 34, Sat Jidvei Com. Jidvei, ALBA
Domiciliu fiscalJUD. ALBA, SAT JIDVEI COM. JIDVEI, STR. GĂRII, NR.34
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ANA 4 WINE SRL aceeași clădire
BARBU MIXT SRL aceeași clădire
CABINET MEDICAL THERAPY MASSAGE S.R.L. aceeași clădire
CASA DINTRE VII SRL inactiv aceeași clădire
CETATEA DE BALTA SRL aceeași clădire
JIDVEI S.R.L. aceeași clădire
MARIA TURISM SRL aceeași clădire
NEW GREEN SYSTEM S.R.L. aceeași clădire
PAUL ART CENTER SRL inactiv aceeași clădire
PRIMERA NICKY SRL aceeași clădire
PROMOTION SRL FILIALA BLAJ aceeași clădire
ROMANIAN WINE & SPIRIT TRADE CO. S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

28212022 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (7)

11685538 PROMOTION SRL FILIALA BLAJ
14985408 AGROTRUST TIRNAVA SRL
47174100 NEW GREEN SYSTEM S.R.L.
47174135 SPARKLING ENERGY S.R.L.
47174143 WINE ENERGY S.R.L.
47174178 WINE GREEN ENERGY S.R.L.

CAEN autorizat (12)

201520162821289328972899353038113821382271207210

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25