RODIANA TOP MANAGEMENT S.R.L.
CUI 45596648 · J13/401/2022
RODIANA TOP MANAGEMENT S.R.L. are CUI 45596648, nr. de înregistrare J13/401/2022, înmatriculată pe 07.02.2022. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 7022. În 2025: cifră de afaceri 340.000 lei, profit net 275.190 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 340 mii lei · mediana 124 mii lei | 273% din mediană |
| Profit net | 275 mii lei · mediana 17 mii lei | de 17× mediana |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 80.9% · mediana 19.4% | 417% din mediană |
| Cifră pe salariat | 340 mii lei · mediana 172 mii lei | 198% din mediană |
Comparat cu 55.919 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 340.000 | 194.500 | 299.500 | 298.000 |
| Venituri totale | 340.000 | 194.500 | 299.500 | 298.000 |
| Cheltuieli totale | 59.002 | 45.960 | 37.405 | 11.135 |
| Profit / pierdere brută | 280.998 | 148.540 | 262.095 | 286.865 |
| Profit / pierdere netă | 275.190 | 146.828 | 259.160 | 282.808 |
| Active circulante | 524.076 | 255.983 | 282.928 | 282.808 |
| Creanțe | 514.000 | 224.194 | 264.500 | — |
| Casa și conturi la bănci | 10.076 | 31.789 | 18.428 | 282.808 |
| Datorii | 9.890 | 16.987 | 10.960 | 0 |
| Capitaluri proprii | 514.186 | 238.996 | 271.968 | 282.808 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — | — |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Wed Nov 01 2023 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 07.02.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa |
| CAEN principal | 7022 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | RODIANA TOP MANAGEMENT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J13/401/2022 |
| EUID | ROONRC.J13/401/2022 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-02-07 |
| Sediu social | Str. Olteniei, 31-33A, CORP A, Mun. Constanţa, CONSTANŢA |
| Domiciliu fiscal | JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. OLTENIEI, NR.31-33A, CORP A, ET.6, AP.46 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BYBLOS GROUP STAR S.R.L. | aceeași clădire |
| CSA ATLANTIC SOLUTIONS S.R.L. | aceeași clădire |
| FONDUL NAȚIONAL DE GARANTARE A CREDITELOR PENTRU INTREPRINDERILE MICI ȘI MIJLOCII SA - IFN BUCUREȘTI SUCURSALA CONSTANȚA | aceeași clădire |
| GBH GROUP INVEST S.R.L. | aceeași clădire |
| GLOBAL ASTORIA S.R.L. | aceeași clădire |
| LTA MONDIAL SRL | aceeași clădire |
| LUI'S ARTS SRL | aceeași clădire |
| MOVIMENTO URBANO GXV SRL | aceeași clădire |
| OVIDIUS MERCADO SRL | aceeași clădire |
| PAWFECT CLEAN S.R.L. | aceeași clădire |
| RAMADA SKY SRL | aceeași clădire |
| RUBICOND SRL inactiv | aceeași clădire |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 7022 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (18)
Sunt 18 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Constanţa
| 1866324 | CONVERTIN SRL |
| 1880418 | SIGUR SRL |
| 1882036 | ROSA TRADE INTERNATIONAL SRL |
| 1883813 | ZETA COMPANY SRL |
| 1891174 | NORD SRL |
| 7638619 | LAMAR STAR SRL |
| 7991423 | ROLL BUSINESS SRL |
| 8920170 | BELCRIN DEVELOPMENT SA |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25