Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

DISCOVERY SOLAR S.R.L.

CUI 45733249 · J2022004020400

cu contul HoReCaOS, sau pe email

DISCOVERY SOLAR S.R.L. are CUI 45733249, nr. de înregistrare J2022004020400, înmatriculată pe 02.03.2022. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 3, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3512.

Evaluare

6/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net -295 mii lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)

Comparat cu 2.826 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Profit net -295 mii lei
2022: -20 mii lei 222023: -173 mii lei 232024: -221 mii lei 242025: -295 mii lei 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Venituri totale668.7981.08114.3097.915
Cheltuieli totale963.912222.081187.27027.787
Profit / pierdere brută-295.114-221.000-172.961-19.872
Profit / pierdere netă-295.114-221.000-172.961-19.872
Active circulante2.954.8962.117.5903.405.762578.420
Stocuri1.548.9511.706.9771.251.464539.568
Creanțe1.328.817402.252180.04728.999
Casa și conturi la bănci77.1288.3611.974.2519.853
Datorii1.943.6441.281.2233.598.395598.092
Capitaluri proprii1.011.252836.367-192.633-19.672
Capital subscris vărsat1.720.2001.250.200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareTRANSFER(SOSIRE) din data 11.01.2024
Organ fiscalAdministraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
CAEN principal3512
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCDISCOVERY SOLAR S.R.L.
Nr. reg. com.J2022004020400
EUIDROONRC.J2022004020400
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-03-02
Sediu socialStr. Turturelelor, 62, Sector 3 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR TURTURELELOR, NR.62, ET.8, AP.16
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL aceeași clădire
AMS LABORATOR GENETIC SRL aceeași clădire
ANGIS CONCEPT S.R.L. inactiv aceeași clădire
APSAP TRAINING CENTER S.R.L. aceeași clădire
ATLANTIS R.PW S.R.L. aceeași clădire
CD-MEDIA SOCIETAS EUROPAEA OF TRADING AND SALE OF SOFTWARE AND MULTIMEDIA OPTICAL SYSTEMS S.E. aceeași clădire
CENTER OF WISDOM S.R.L. aceeași clădire
CENTRUL DE FORMARE APSAP S.R.L. aceeași clădire
CLOUDLAYEN S.R.L. aceeași clădire
DB GO TRAINING SRL aceeași clădire
DECEBAL TOWER IMOBILIARE S.A. aceeași clădire
DENT ACTIV CLINIC S.R.L. inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

35122025
41102022 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (65)

Sunt 65 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

340371 EURO MARKET SERVICES SA
9603757 A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL
12933135 SOD SRL
25871565 MUNTEANU L.FLORINEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
30843910 DENT ACTIV CLINIC S.R.L. inactiv
33224454 IMOBILIA CONSTRUCT & MANAGEMENT SRL
33560020 DECEBAL TOWER IMOBILIARE S.A.
36343018 MAXIM CONSTRUCT IMOBILE S.A.
36658229 OFEZ INVEST SRL
37298179 AMS LABORATOR GENETIC SRL
37413960 DB GO TRAINING SRL
37959084 MP BUSINESS MEDIA CONCEPT SRL

CAEN autorizat (18)

351235133514351535163540410042994322461346194687681168126820701070207499

Alte firme din Bucureşti

342887 ALIZ IMPEX SRL
372373 PROXIM SRL
815098 ENDLESS ENERGY PRODUCTION SRL
1996120 ACK SRL
6030965 ORI EXP SRL
10627881 ELCYROM REALTY & DEVELOPMENT SRL
10725448 GLOBNET - YU SRL
10870421 INSTITUTUL DE STUDII SI CONSULTANTA ENERGETICA ISCE S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12