Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ROUTE RORAMI S.R.L.

CUI 45739748 · J2022000709130

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ROUTE RORAMI S.R.L. are CUI 45739748, nr. de înregistrare J2022000709130, înmatriculată pe 03.03.2022. Sediul social e în Municipiul Mangalia, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5520. În 2025: cifră de afaceri 485.938 lei, profit net 239.225 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 53%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 486 mii lei · mediana 166 mii lei 293% din mediană
Profit net 239 mii lei · mediana 1 mii lei de 184× mediana
Salariați 2 · mediana 2 100% din mediană
Marjă netă 49.2% · mediana 1% de 49× mediana
Cifră pe salariat 243 mii lei · mediana 131 mii lei 185% din mediană

Comparat cu 55.573 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 486 mii lei
2022: 355 mii lei 222023: 390 mii lei 232024: 319 mii lei 242025: 486 mii lei 25
Profit net 239 mii lei
2022: 286 mii lei 222023: 224 mii lei 232024: 71 mii lei 242025: 239 mii lei 25
Salariați 2
2022: 2 222023: 2 232024: 3 242025: 2 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă485.938318.506389.823355.182
Venituri totale485.938318.591389.916355.243
Cheltuieli totale234.323238.397162.20365.404
Profit / pierdere brută251.61580.194227.713289.839
Profit / pierdere netă239.22571.114224.413286.357
Active imobilizate367.635358.779167300
Active circulante337.95332.910348.080286.667
Creanțe315.87422.487252.0453.699
Casa și conturi la bănci22.07910.42396.035282.968
Datorii394.969320.29524.777410
Capitaluri proprii310.61971.394323.470286.557
Capital subscris vărsat200200200200
Număr mediu de salariați2322

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 03.03.2022
Organ fiscalUnitatea Fiscală Municipală Mangalia
CAEN principal5520
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCROUTE RORAMI S.R.L.
Nr. reg. com.J13/709/2022
EUIDROONRC.J2022000709130
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-03-03
Sediu socialStr. George Coşbuc, 30, CARTIER DOBROGEA 1, Mun. Mangalia, CONSTANŢA
Domiciliu fiscalJUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. GEORGE COŞBUC, NR.30, CARTIER DOBROGEA 1
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
E.T.D. COMPLET CONSTRUCT S.R.L. aceeași clădire
KEYCONECT SRL aceeași clădire
PEPIMOCERDIANA S.R.L. aceeași clădire
SCARLET INTERNAȚIONAL S.R.L. inactiv aceeași clădire
ABSOLUT GIULLY S.R.L. 50 m
BELLARIA MODE S.R.L. 50 m
DANER SPATWASH S.R.L. 50 m
GEENA STYLE 2004 SRL 50 m
GRIFFIN GYN S.R.L. inactiv 50 m
OXNAV S.R.L. 50 m
EMASEA SHIPPING & CHARTERING SRL 51 m
LUCIANO PLUS SRL 51 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

55202022 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (5)

55205530559056105630

Alte firme din Constanţa

1063422 SCORPION B.O.E.M. SRL
1879960 MEMKA SRL
1883066 BIG MARKET TAN S.R.L.
1890659 MAMAIA SA
1897746 OREL SILVANA SRL
2411304 PRETTY IMPEX SRL
2423228 MULTI NEC SRL
2429620 IMPERIAL AGRO PALAZ SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-25 · ONRC: 2026-10-25