Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

NOV GP INSTRUCT S.R.L.

CUI 45767489 · J16/563/2022

cu contul HoReCaOS, sau pe email

NOV GP INSTRUCT S.R.L. are CUI 45767489, nr. de înregistrare J16/563/2022, înmatriculată pe 08.03.2022. Sediul social e în Municipiul Craiova, jud. Dolj. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4120. În 2024: cifră de afaceri 1.081.046 lei, profit net 139.448 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 1,1 mil lei · mediana 221 mii lei 489% din mediană
Profit net 139 mii lei · mediana 19 mii lei 747% din mediană
Salariați 4 · mediana 2 200% din mediană
Marjă netă 12.9% · mediana 9.3% 139% din mediană
Cifră pe salariat 270 mii lei · mediana 141 mii lei 191% din mediană

Comparat cu 112.115 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 1,1 mil lei
2022: 0 lei 222023: 1,1 mil lei 232024: 1,1 mil lei 24
Profit net 139 mii lei
2022: -3 mii lei 222023: 445 mii lei 232024: 139 mii lei 24
Salariați 4
2022: 0 222023: 10 232024: 4 24
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202420232022
Cifra de afaceri netă1.081.0461.086.5310
Venituri totale1.089.1291.087.9890
Cheltuieli totale924.411570.7183.426
Profit / pierdere brută164.718517.271-3.426
Profit / pierdere netă139.448445.278-3.426
Active circulante594.424525.751437
Creanțe562.004500.7340
Casa și conturi la bănci32.42025.017437
Datorii12.72483.4993.463
Capitaluri proprii581.700442.252-3.026
Capital subscris vărsat400400400
Număr mediu de salariați4100

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasareDA
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 08.03.2022
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
CAEN principal4120
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCNOV GP INSTRUCT S.R.L.
Nr. reg. com.J16/563/2022
EUIDROONRC.J16/563/2022
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-03-08
Sediu socialStr. Caracal, 172, Mun. Craiova, DOLJ
Domiciliu fiscalJUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, STR. CARACAL, NR.172
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
BLACKWATER INTELLIGENCE SRL aceeași clădire
CIROMAT SERVCONSTRUCT SRL aceeași clădire
FERGP CONSTRUCTIONS S.R.L. aceeași clădire
HBA INITIATIVE SRL aceeași clădire
HELFI TECHNOLOGIES S.R.L. inactiv aceeași clădire
RAVIODEL COM SRL aceeași clădire
STEEL CONSTRUCT SRL aceeași clădire
TOFAN GRUP BUCURESTI SA SUCURSALA DOLJ aceeași clădire
AHURA SAVI S.R.L. inactiv 76 m
DATA WEB EFECT S.R.L. 76 m
HOSTING VISION WEB S.R.L. 76 m
OLTINEX SA 76 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

33122022 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (6)

9752481 RAVIODEL COM SRL
35366927 BLACKWATER INTELLIGENCE SRL
37526420 HBA INITIATIVE SRL
45067558 HELFI TECHNOLOGIES S.R.L. inactiv
45110020 FERGP CONSTRUCTIONS S.R.L.

CAEN autorizat (17)

41204299431143124313432143224329433143324333433443394391439968207739

Alte firme din Dolj

2290997 ASTRA SA
2294018 ROSITEX SRL
2294638 BOTOFEI ION - ROBOTIMEX SRL
2307878 STERN-COM SRL
2316140 SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA CONSTRUCTORUL SCM CRAIOVA
2323911 GENERAL COMI SA
2324054 ATLAS SA
3082390 MARLEU IMPEX SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25