CREATIVE SPARK ADVERTISING S.R.L.
CUI 45801173 · J2022000413266
CREATIVE SPARK ADVERTISING S.R.L. are CUI 45801173, nr. de înregistrare J2022000413266, înmatriculată pe 15.03.2022. Sediul social e în Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, jud. Mureş. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8559. În 2025: cifră de afaceri 76.509 lei, profit net 53.206 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 77 mii lei · mediana 105 mii lei | 73% din mediană |
| Profit net | 53 mii lei · mediana 7 mii lei | 788% din mediană |
| Marjă netă | 69.5% · mediana 10.2% | 681% din mediană |
Comparat cu 19.641 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 76.509 | 67.417 | 12.345 | 23.661 |
| Venituri totale | 76.727 | 67.417 | 12.345 | 23.661 |
| Cheltuieli totale | 13.688 | 15.020 | 9.512 | 5.574 |
| Profit / pierdere brută | 63.039 | 52.397 | 2.833 | 18.087 |
| Profit / pierdere netă | 53.206 | 45.136 | 2.447 | 17.391 |
| Active imobilizate | 1.500 | 3.500 | — | 30 |
| Active circulante | 60.439 | 46.252 | 2.785 | 17.799 |
| Creanțe | 53.200 | 36.888 | 2.300 | 16.552 |
| Casa și conturi la bănci | 7.239 | 9.364 | 485 | 1.247 |
| Datorii | 8.410 | 4.229 | 97 | 238 |
| Capitaluri proprii | 53.529 | 45.523 | 2.688 | 17.591 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 15.03.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş |
| CAEN principal | 8559 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | CREATIVE SPARK ADVERTISING S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2022000413266 |
| EUID | ROONRC.J2022000413266 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-03-15 |
| Sediu social | Str. Mihai Eminescu, 1, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş, MUREŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. MUREŞ, SAT SÂNGEORGIU DE MUREŞ COM. SÂNGEORGIU DE MUREŞ, STR. MIHAI EMINESCU, NR.1, AP.10 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| BRODESIGN ART CONCEPT S.R.L. | aceeași clădire |
| RESTAURANT LA ESZLEVILA S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| STEFI CAFFE EXPERT S.R.L. | aceeași clădire |
| FERRUMELZO S.R.L. inactiv | 86 m |
| ALBERT SRL inactiv | 217 m |
| ALFA FUNERAR SRL | 217 m |
| ALIDARA SRL inactiv | 217 m |
| BIT FUSION INNOVATIONS S.R.L. | 217 m |
| DESANY INVEST S.R.L. | 217 m |
| GRILL&CHILL S.R.L. | 217 m |
| IBEN GROUP S.R.L. inactiv | 217 m |
| IBENAGENCY S.R.L. | 217 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 8559 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (2)
Alte firme din Mureş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25