Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

FRESSNAPF ROMANIA S.R.L.

CUI 45812970 · J2022005064409

cu contul HoReCaOS, sau pe email

FRESSNAPF ROMANIA S.R.L. are CUI 45812970, nr. de înregistrare J2022005064409, înmatriculată pe 17.03.2022. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4776. În 2024: cifră de afaceri 61.984.952 lei, profit net 1.842.684 lei, 183 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 82%
+1 183 salariați
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 62 mil lei · mediana 199 mii lei de 312× mediana
Profit net 1,8 mil lei · mediana 3 mii lei de 651× mediana
Salariați 183 · mediana 1 de 183× mediana
Marjă netă 3% · mediana 1.6% 188% din mediană
Cifră pe salariat 339 mii lei · mediana 224 mii lei 151% din mediană

Comparat cu 270.672 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 62 mil lei
2022: 5,0 mil lei 222023: 34 mil lei 232024: 62 mil lei 24
Profit net 1,8 mil lei
2022: -947 mii lei 222023: -3,0 mil lei 232024: 1,8 mil lei 24
Salariați 183
2022: 46 222023: 125 232024: 183 24
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202420232022
Cifra de afaceri netă61.984.95234.138.1714.974.787
Venituri totale114.980.53651.869.93715.580.042
Cheltuieli totale112.602.04854.876.11916.526.959
Profit / pierdere brută2.378.488-3.006.182-946.917
Profit / pierdere netă1.842.684-3.006.182-946.917
Active imobilizate62.890.10752.370.02727.215.849
Active circulante63.046.40329.019.42529.989.523
Stocuri16.922.99613.013.0028.523.672
Creanțe17.240.68213.550.57711.965.279
Casa și conturi la bănci28.882.7252.455.8469.500.572
Cheltuieli în avans579.910200.11213.419
Datorii13.687.77311.279.12155.508.080
Provizioane939.062263.543157.628
Capitaluri proprii111.889.58570.046.9001.553.083
Capital subscris vărsat3.001.5003.000.0002.500.000
Număr mediu de salariați18312546

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareTRANSFER(SOSIRE) din data 17.06.2022
Organ fiscalAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
CAEN principal4776
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCFRESSNAPF ROMANIA S.R.L.
Nr. reg. com.J2022005064409
EUIDROONRC.J2022005064409
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-03-17
Sediu socialStr. George Constantinescu, 4B SI 2-4, CLADIREA A. BIROUL 622, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR GEORGE CONSTANTINESCU, NR.4B SI 2-4, CLADIREA A. BIROUL 622, ET.6
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

47762022 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (12)

Sunt 12 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

15739070 SUN EVOLUTION S.A.
35668240 DELL TECHNOLOGY SRL
37064593 OPRC DEVELOPMENT S.R.L.
39350737 OXYGEN AGENCY S.R.L.
44138308 N-IX CARPATHIA S.R.L.
44990260 WOMY EQUIPMENT SUPPLY ROMANIA S.R.L.
46813826 METAVERSE SOLUTIONS S.R.L.
47866195 GLOBALSAT DISTRIBUTION OF MOBILE TELEPHONY AND OFFICE AUTOMATION PRODUCTS SOCIETE ANONYME PALLINI GRECIA SUCURSALA BUCUREŞTI
49351632 HILLCREST PRIVATE LIMITED BIRKIRKARA, SUCURSALA BUCURESTI
51951477 OVHCLOUD DC RO S.R.L. inactiv
53243116 OXYGEN MEDIA AGENCY S.R.L.

CAEN autorizat (17)

47124751475347544755476147624764477147734774477647784782681168209699

Alte firme din Bucureşti

26817 INTERNATIONAL BUTIC COM. SRL
27049 EL-MI FLORES SRL
335146 MEGA PROD COM SRL
373115 ZEN-FLOWERS SRL
379525 DALMI - COMIMPEX SRL
405349 HORIANA SRL
456741 LA MARIN CONSIGNATIE SRL
458998 CASANDRA ANCA PRODEX IMPEX SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25