Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

AGRO GRI MURGEA VEST S.R.L.

CUI 45828209 · J28/271/2022

cu contul HoReCaOS, sau pe email

AGRO GRI MURGEA VEST S.R.L. are CUI 45828209, nr. de înregistrare J28/271/2022, înmatriculată pe 21.03.2022. Sediul social e în Sat Deleni, Comuna Teslui, jud. Olt. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 111. În 2025: cifră de afaceri 552.471 lei, profit net 23.724 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 29%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 552 mii lei · mediana 254 mii lei 217% din mediană
Profit net 24 mii lei · mediana 7 mii lei 317% din mediană
Marjă netă 4.3% · mediana 3% 143% din mediană

Comparat cu 94.193 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 552 mii lei
2022: 231 mii lei 222023: 337 mii lei 232024: 427 mii lei 242025: 552 mii lei 25
Profit net 24 mii lei
2022: 22 mii lei 222023: 6 mii lei 232024: 16 mii lei 242025: 24 mii lei 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă552.471426.950336.841231.327
Venituri totale552.849453.625316.841381.327
Cheltuieli totale523.990434.431309.737354.569
Profit / pierdere brută28.85919.1947.10426.758
Profit / pierdere netă23.72416.0516.13822.348
Active imobilizate191.238115.298245245
Active circulante353.997345.402216.166222.393
Stocuri115.400202.532130.000150.000
Creanțe185.26573.87826.60819.766
Casa și conturi la bănci53.33268.99259.55852.627
Datorii493.078432.266187.724200.090
Capitaluri proprii52.15728.43428.68722.548
Capital subscris vărsat200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 21.03.2022
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
CAEN principal111
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCAGRO GRI MURGEA VEST S.R.L.
Nr. reg. com.J28/271/2022
EUIDROONRC.J28/271/2022
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-03-21
Sediu socialStr. Principală, 49, Sat Deleni Com. Teslui, OLT
Domiciliu fiscalJUD. OLT, SAT DELENI COM. TESLUI, STR. PRINCIPALĂ, NR.49
Telefon0731510060
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

1112022 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (2)

49924250 MURGEA LUCICĂ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CAEN autorizat (6)

011101190161016301645210

Alte firme din Olt

1509615 ADELA SRL
1509887 METALPLAST SRL
1514778 EXPRES SRL
1515536 AGROPROD OLT SLATINA SRL
1516981 ZAHAR CORABIA SA
1519120 AGROMEC VISINA SA
1521597 OLTINA SA
1521716 MARCONF SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25