REIN CONT S.R.L.
CUI 45848710 · J2022001004229
REIN CONT S.R.L. are CUI 45848710, nr. de înregistrare J2022001004229, înmatriculată pe 24.03.2022. Sediul social e în Municipiul Iaşi, jud. Iaşi. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6920. În 2025: cifră de afaceri 52.224 lei, profit net 15.682 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 52 mii lei · mediana 172 mii lei | 30% din mediană |
| Profit net | 16 mii lei · mediana 31 mii lei | 50% din mediană |
| Marjă netă | 30% · mediana 23.7% | 127% din mediană |
Comparat cu 103.075 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 52.224 | 42.102 | 18.112 | 3.706 |
| Venituri totale | 52.230 | 42.102 | 18.112 | 3.706 |
| Cheltuieli totale | 34.080 | 29.919 | 5.974 | 1.806 |
| Profit / pierdere brută | 18.150 | 12.183 | 12.138 | 1.900 |
| Profit / pierdere netă | 15.682 | 10.526 | 10.487 | 1.787 |
| Active imobilizate | 1.562.457 | 1.243.157 | 227.641 | 210 |
| Active circulante | 129.520 | 8.356 | 10.792 | 1.662 |
| Creanțe | 22.845 | 8.095 | 601 | — |
| Casa și conturi la bănci | 106.675 | 261 | 10.191 | 1.662 |
| Cheltuieli în avans | 130 | 395 | 922 | 528 |
| Datorii | 1.653.125 | 1.228.608 | 226.581 | 113 |
| Capitaluri proprii | 38.982 | 23.300 | 12.774 | 2.287 |
| Capital subscris vărsat | 500 | 500 | 500 | 500 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 24.03.2022 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi |
| CAEN principal | 6920 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | REIN CONT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2022001004229 |
| EUID | ROONRC.J2022001004229 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-03-24 |
| Sediu social | Str. Hlincea, 85, Mun. Iaşi, IAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. HLINCEA, NR.85, BL.S4, SC.A, ET.6, AP.28 |
| Telefon | 0748271197 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ABUZDUGA S.R.L. | aceeași clădire |
| ANOMAR EXPERT S.R.L. | 60 m |
| BEM O CAFEA S.R.L. | 60 m |
| DIMATONY TEAM S.R.L. inactiv | 60 m |
| FACE EVENTS S.R.L. inactiv | 60 m |
| FASHIONHAVEN S.R.L. | 60 m |
| M.A-NAIL ACADEMY S.R.L. | 60 m |
| NECOM SRL | 60 m |
| SERVICE AUTO GIONY S.R.L. | 60 m |
| AISB INVEST MOLDOVA S.R.L. | 76 m |
| SOFI BEST SRL inactiv | 76 m |
| URBAN CHALET HOMELIGHT S.R.L. inactiv | 76 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6920 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (2)
CAEN autorizat (17)
Alte firme din Iaşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25