ANDGAB CONSTRUCT PROJECT S.R.L.
CUI 45870050 · J2022000819299
ANDGAB CONSTRUCT PROJECT S.R.L. are CUI 45870050, nr. de înregistrare J2022000819299, înmatriculată pe 29.03.2022. Sediul social e în Sat Popeşti, Comuna Brazi, jud. Prahova. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 4399. În 2025: cifră de afaceri 3.556.175 lei, profit net 107.595 lei, 20 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 3,6 mil lei · mediana 221 mii lei | de 16× mediana |
| Profit net | 108 mii lei · mediana 19 mii lei | 576% din mediană |
| Salariați | 20 · mediana 2 | de 10× mediana |
| Marjă netă | 3% · mediana 9.3% | 32% din mediană |
| Cifră pe salariat | 178 mii lei · mediana 141 mii lei | 126% din mediană |
Comparat cu 112.116 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.556.175 | 1.910.484 | 3.776.878 | 1.094.018 |
| Venituri totale | 3.567.241 | 1.910.484 | 3.776.878 | 1.094.018 |
| Cheltuieli totale | 3.413.378 | 1.497.039 | 2.591.185 | 703.384 |
| Profit / pierdere brută | 153.863 | 413.445 | 1.185.693 | 390.634 |
| Profit / pierdere netă | 107.595 | 354.345 | 1.133.006 | 379.912 |
| Active imobilizate | 541.708 | 34.271 | 6.250 | — |
| Active circulante | 1.647.763 | 1.607.757 | 1.575.369 | 568.934 |
| Stocuri | — | — | 976 | — |
| Creanțe | 1.615.757 | 1.480.683 | 1.513.254 | 1.280 |
| Casa și conturi la bănci | 32.006 | 127.074 | 61.139 | 567.654 |
| Datorii | 879.245 | 187.175 | 448.502 | 188.922 |
| Capitaluri proprii | 1.310.226 | 1.454.853 | 1.133.117 | 380.012 |
| Capital subscris vărsat | 100 | 100 | 100 | 100 |
| Număr mediu de salariați | 20 | 16 | 31 | 21 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | înscris Mon Jan 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time) |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.03.2022 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni |
| CAEN principal | 4399 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | ANDGAB CONSTRUCT PROJECT S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2022000819299 |
| EUID | ROONRC.J2022000819299 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-03-29 |
| Sediu social | Str. Nucului, 20, Sat Popeşti Com. Brazi, PRAHOVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. PRAHOVA, SAT POPEŞTI COM. BRAZI, STR. NUCULUI, NR.20 |
| Telefon | — |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| ANDGAB MONTAJE S.R.L. | aceeași clădire |
| BIOGEN ANALYTICS S.R.L. | aceeași clădire |
| CADDECO POLISH S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LNF PRO CONSTRUCT S.R.L. | aceeași clădire |
| MAESTRO BUILDER JOHN SRL inactiv | aceeași clădire |
| MIX MUSIC DANCE S.R.L. | aceeași clădire |
| NICULAE PROJECT S.R.L. | aceeași clădire |
| BUILDING FAȚADE S.R.L. | 112 m |
| CLICK AND MOVE S.R.L. | 112 m |
| CREATIF ING CONSTRUCT S.R.L. | 112 m |
| STELYSY TRANS SRL inactiv | 112 m |
| CODIN GAD SOLUTIONS SRL | 158 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4399 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (3)
CAEN autorizat (24)
Alte firme din Prahova
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25