Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

ALUMINIUM HUB S.R.L.

CUI 45875812 · J2022000543024

cu contul HoReCaOS, sau pe email

ALUMINIUM HUB S.R.L. are CUI 45875812, nr. de înregistrare J2022000543024, înmatriculată pe 29.03.2022. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4687. În 2024: cifră de afaceri 1.595.464 lei, pierdere netă 19.347 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

6/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Profit net -5 mii lei · mediana 3 mii lei sub mediană (pierdere)

Comparat cu 270.668 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 1,6 mil lei
2022: 835 mii lei 222023: 5,0 mil lei 232024: 1,6 mil lei 24
Profit net -5 mii lei
2022: 51 mii lei 222023: 128 mii lei 232024: -19 mii lei 242025: -5 mii lei 25
Salariați 1
2022: 1 222023: 1 23
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă—1.595.4644.994.447834.863
Venituri totale01.591.4264.998.280834.863
Cheltuieli totale4.8891.610.7734.852.656776.145
Profit / pierdere brută-4.889-19.347145.62458.718
Profit / pierdere netă-4.889-19.347128.35150.539
Active imobilizate101.14610.99041
Active circulante509.257511.151459.967269.642
Stocuri126.979126.979216.4801.043
Creanțe224.913224.27066.95822.029
Casa și conturi la bănci157.365159.902176.529246.570
Datorii354.492352.634291.947219.044
Capitaluri proprii154.775159.663179.01050.639
Capital subscris vărsat100100100100
Număr mediu de salariați——11

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 29.03.2022
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
CAEN principal4687
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCALUMINIUM HUB S.R.L.
Nr. reg. com.J2022000543024
EUIDROONRC.J2022000543024
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-03-29
Sediu socialStr. Unirii, 10, Mun. Arad, ARAD
Domiciliu fiscalJUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. UNIRII, NR.10, AP.16M
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

46772022 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (4)

34250605 SUCIU CRISTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
37479612 PRO CEPT SRL
49182045 JOY DENTISTRY XRAY S.R.L.

CAEN autorizat (7)

3811381238214618461946874690

Alte firme din Arad

7305835 CONSTRUCT MATERIAL GRUP SRL
15076694 ARWAY WEST SRL
27660564 ADY METAL NYK SRL
37817527 THE FOR SUCCES APIM S.R.L.
38188468 VASTAV AUTOVEST SRL
41896804 CALLISTO TREVI S.R.L.
42061682 EFFEGI SOLUTIONS S.R.L.
44310240 GRIGMET RECYCLING S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25