Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

AFRODITA SHIPMANAGEMENT S.R.L.

CUI 45967720 · J2022001228137

cu contul HoReCaOS, sau pe email

AFRODITA SHIPMANAGEMENT S.R.L. are CUI 45967720, nr. de înregistrare J2022001228137, înmatriculată pe 14.04.2022. Sediul social e în Municipiul Constanţa, jud. Constanţa. Este plătitoare de TVA, activă fiscal, înscrisă în Registrul RO e-Factura. Activitatea principală: CAEN 5222. În 2025: cifră de afaceri 440.715 lei, profit net 2.412 lei, 4 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 39%
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive
+1 Înscrisă în Registrul RO e-Factura

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 441 mii lei · mediana 158 mii lei 279% din mediană
Profit net 2 mii lei · mediana 5 mii lei 46% din mediană
Salariați 4 · mediana 1 400% din mediană
Marjă netă 0.5% · mediana 3.2% 16% din mediană
Cifră pe salariat 110 mii lei · mediana 174 mii lei 63% din mediană

Comparat cu 94.271 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 441 mii lei
2022: 1,3 mil lei 222023: 932 mii lei 232024: 316 mii lei 242025: 441 mii lei 25
Profit net 2 mii lei
2022: 1,2 mil lei 222023: 656 mii lei 232024: 4 mii lei 242025: 2 mii lei 25
Salariați 4
2022: 1 222023: 2 232024: 4 242025: 4 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă440.715316.434931.9601.324.243
Venituri totale485.357352.486963.4361.589.309
Cheltuieli totale474.675344.655300.034353.244
Profit / pierdere brută10.6827.831663.4021.236.065
Profit / pierdere netă2.4123.744656.1011.222.830
Active imobilizate748.349807.103870.921756.860
Active circulante561.022340.346311.1011.086.878
Stocuri10.1055.3583.171—
Creanțe537.135329.212265.2571.031.480
Casa și conturi la bănci13.7825.77642.67355.398
Cheltuieli în avans0340209
Datorii370.127210.608248.891620.917
Capitaluri proprii939.244936.875933.1311.223.030
Capital subscris vărsat200200200200
Număr mediu de salariați4421

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturaînscris Fri Mar 01 2024 00:00:00 GMT+0000 (Coordinated Universal Time)
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 14.04.2022
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
CAEN principal5222
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCAFRODITA SHIPMANAGEMENT S.R.L.
Nr. reg. com.J2022001228137
EUIDROONRC.J2022001228137
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-04-14
Sediu socialBld. Alexandru Lăpuşneanu, 113, BIROUL 1, Mun. Constanţa, CONSTANŢA
Domiciliu fiscalJUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, BLD. ALEXANDRU LĂPUŞNEANU, NR.113, BIROUL 1, ET.PARTER
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
A.V.Y. CLINIQUE S.R.L. aceeași clădire
ALIXDAR STAR CLUB SRL inactiv aceeași clădire
ASHA TENZEN S.R.L. aceeași clădire
BARRACUDA NAVIGATION S.R.L. aceeași clădire
CITADEL NAVIGATION S.R.L. aceeași clădire
CRISTIAN AGRO-SERV SRL aceeași clădire
DENTAL-IMPLANTOLOGY.RO SRL aceeași clădire
HAM EUROWAGEN SRL inactiv aceeași clădire
IMOB GROUP 2008 SRL inactiv aceeași clădire
INSIEME ASSISTENT SRL inactiv aceeași clădire
KHABOORI S.R.L. inactiv aceeași clădire
L.M.C. REGAL ESTATE SRL inactiv aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

52222022 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (13)

Sunt 13 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

1869290 UNIQA ASIGURARI SA BUCURESTI SUCURSALA CONSTANTA
23535771 HAM EUROWAGEN SRL inactiv
25081914 SME SPORE SRL
26225791 UNTARU ADRIAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
30115169 DENTAL-IMPLANTOLOGY.RO SRL
33248550 INSIEME ASSISTENT SRL inactiv
36745880 CITADEL NAVIGATION S.R.L.
38444337 ASHA TENZEN S.R.L.
41840749 ZECEALBBLU S.R.L.
43764591 BARRACUDA NAVIGATION S.R.L.
49269738 A.V.Y. CLINIQUE S.R.L.
50556216 WOLVES GUARD SECURITY S.R.L.

CAEN autorizat (29)

46394647464846494683468446904775494152105221522252245226552055905630682077117712772177348210823085599319932996219623

Alte firme din Constanţa

1863700 SAMMARINA SA
1866197 SENATOR SRL
1871240 CAMAR CO.LTD. SRL
1873593 AGENTIA MARITIMA NEDELCU SRL
1874343 COMPANIA DE REMORCARE MARITIMA COREMAR SA
1874351 NAWAL IMPORT-EXPORT SRL
1878990 AGREX SHIPPING AND TRADING SRL
1893329 PHOENIX SHIPPING AND TRADING LTD.CO. SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-12