REX IT SOLUTIONS S.R.L.
CUI 46004396 · J2022000612155
REX IT SOLUTIONS S.R.L. are CUI 46004396, nr. de înregistrare J2022000612155, înmatriculată pe 21.04.2022. Sediul social e în Municipiul Câmpulung, jud. Argeş. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6220. În 2025: cifră de afaceri 328.000 lei, profit net 258.547 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 328 mii lei · mediana 286 mii lei | 115% din mediană |
| Profit net | 259 mii lei · mediana 113 mii lei | 229% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 78.8% · mediana 45.2% | 174% din mediană |
| Cifră pe salariat | 328 mii lei · mediana 297 mii lei | 111% din mediană |
Comparat cu 28.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 328.000 | 0 | 604.451 | 77.549 |
| Venituri totale | 328.000 | 0 | 604.451 | 77.549 |
| Cheltuieli totale | 17.807 | 169.935 | 405.443 | 57.556 |
| Profit / pierdere brută | 310.193 | -169.935 | 199.008 | 19.993 |
| Profit / pierdere netă | 258.547 | -169.935 | 197.008 | 19.793 |
| Active circulante | 281.198 | 52.242 | 251.389 | 467.809 |
| Creanțe | 272.791 | 52.242 | — | 462.000 |
| Casa și conturi la bănci | 8.407 | 0 | 251.389 | 5.809 |
| Datorii | 22.151 | 4.876 | 34.088 | 43.065 |
| Venituri în avans | — | — | — | 404.451 |
| Capitaluri proprii | 259.047 | 47.366 | 217.301 | 20.293 |
| Capital subscris vărsat | — | 500 | 500 | 500 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 3 | 5 | — |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | TRANSFER(SOSIRE) din data 10.12.2025 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung |
| CAEN principal | 6220 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | REX IT SOLUTIONS S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2022000612155 |
| EUID | ROONRC.J2022000612155 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-04-21 |
| Sediu social | Şos. Braşovului, 1, CAMERA 18, Mun. Câmpulung, ARGEŞ |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARGEŞ, MUN. CÂMPULUNG, ŞOS. BRAŞOVULUI, NR.1, CAMERA 18, ET.1 |
| Telefon | 0741618321 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție aproximativ, pe localitate ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (2)
| 6220 | 2025 |
| 6202 | 2022 – 2024 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
La aceeași adresă (6)
| 6106656 | HURRICANE SRL |
| 16963902 | MARCRIS TRANSPORTER 2004 SRL inactiv |
| 52159700 | ORGANIZEAZA CU NOI S.R.L. |
| 52159786 | CALL ME PEDIA CENTER S.R.L. |
| 52168660 | DIBU DATE S.R.L. |
CAEN autorizat (7)
Alte firme din Argeş
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25