TRICONS INVEST SRL
CUI 4603535 · J1993000723334
TRICONS INVEST SRL are CUI 4603535, nr. de înregistrare J1993000723334, înmatriculată pe 21.04.1993. Sediul social e în Municipiul Suceava, jud. Suceava. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6820. În 2025: cifră de afaceri 75.387 lei, pierdere netă 1.982 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 75 mii lei · mediana 124 mii lei | 61% din mediană |
| Profit net | -2 mii lei · mediana 17 mii lei | sub mediană (pierdere) |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | -2.6% · mediana 19.4% | sub mediană (pierdere) |
| Cifră pe salariat | 75 mii lei · mediana 172 mii lei | 44% din mediană |
Comparat cu 55.928 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 75.387 | 94.800 | 36.000 | 36.000 | 34.000 | 40.767 | 40.218 | 38.686 | 58.540 | 65.094 | 52.907 | 175.272 | 513.183 | 293.811 | 63.009 |
| Venituri totale | 75.387 | 101.805 | 124.562 | 36.000 | 44.951 | 41.267 | 60.218 | 743.532 | 58.540 | 90.914 | 52.957 | 185.412 | 513.683 | 293.811 | 63.009 |
| Cheltuieli totale | 76.614 | 83.289 | -75.593 | 47.382 | 324.923 | 29.764 | 51.722 | 495.748 | 53.085 | 48.232 | 118.123 | 268.129 | 627.250 | 363.380 | 49.956 |
| Profit / pierdere brută | -1.227 | 18.516 | 200.155 | -11.382 | -279.972 | 11.503 | 8.496 | 247.784 | 5.455 | 42.682 | -65.166 | -82.717 | -113.567 | -69.569 | 13.053 |
| Profit / pierdere netă | -1.982 | 17.518 | 198.926 | -11.832 | -281.058 | 10.363 | 7.894 | 240.352 | 4.279 | 39.954 | -66.753 | -82.717 | -121.598 | -78.383 | 11.163 |
| Active imobilizate | 152.998 | 144.322 | 100.507 | 101.008 | 102.920 | 102.920 | 82.920 | 87.348 | 185.795 | 191.462 | 198.292 | 259.447 | 313.319 | 396.248 | 239.370 |
| Active circulante | 145.299 | 164.826 | 188.770 | 138.182 | 138.260 | 430.962 | 450.118 | 468.535 | 183.150 | 158.508 | 138.693 | 124.091 | 174.871 | 175.446 | 234.798 |
| Stocuri | 5.501 | 4.138 | 8.339 | 8.339 | 22.811 | 22.811 | 24.614 | 20.413 | 20.110 | 21.195 | 21.370 | 16.718 | 50.034 | 40.096 | 5 |
| Creanțe | 128.221 | 148.616 | 132.978 | 129.749 | 114.559 | 407.851 | 425.080 | 427.300 | 161.805 | 134.119 | 117.092 | 106.984 | 124.811 | 135.274 | 234.786 |
| Casa și conturi la bănci | 11.577 | 12.072 | 47.453 | 94 | 890 | 300 | 424 | 20.822 | 1.235 | 3.194 | 231 | 389 | 26 | 76 | 7 |
| Cheltuieli în avans | 2.166 | 1.104 | 594 | 0 | — | — | — | 109 | 98.619 | 94.000 | 94.000 | 102.200 | 94.000 | 77.000 | 77.000 |
| Datorii | 275.356 | 283.164 | 280.301 | 428.547 | 418.705 | 430.349 | 439.868 | 470.716 | 622.640 | 595.769 | 622.738 | 613.038 | 626.249 | 571.165 | 395.256 |
| Capitaluri proprii | 25.107 | 27.088 | 9.570 | -189.357 | -177.525 | 103.533 | 93.170 | 85.276 | -155.076 | -151.799 | -191.753 | -127.300 | -44.059 | 77.529 | 155.912 |
| Capital subscris vărsat | 40.100 | 40.100 | 40.100 | 40.100 | 40.100 | 40.100 | 40.100 | 40.100 | 40.100 | 40.100 | 40.100 | 40.100 | 40.010 | 40.000 | 40.000 |
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 9 | 7 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | DA |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | DA |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 03.09.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava |
| CAEN principal | 6820 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TRICONS INVEST SRL |
| Nr. reg. com. | J1993000723334 |
| EUID | ROONRC.J1993000723334 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-04-21 |
| Sediu social | Str. Fagului, 20, Mun. Suceava, SUCEAVA |
| Domiciliu fiscal | JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. FAGULUI, NR.20 |
| Telefon | 0230518498 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AUTOBESTHQ ITP S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| TOP AUTO DEX S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| AUTO KOS-MOBILE S.R.L. | 29 m |
| AUTOFEBO SERV SRL | 29 m |
| BG PREMIUM SERVICE S.R.L. | 29 m |
| TIAGO NATURAL JUICE S.R.L. | 29 m |
| FRONTLINE SOFTWORKS SRL | 253 m |
| GAVANA SHOP S.R.L. | 253 m |
| COCA TILING S.R.L. | 257 m |
| INSTCOMP CONSTRUCT SRL | 257 m |
| TESVA SRL | 257 m |
| TDG TRADING GROUP S.R.L. | 265 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 6820 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (23)
Alte firme din Suceava
| 617848 | SINCRON TUR SRL |
| 712700 | NUFARUL ALB SRL |
| 712718 | BUCURESTI SRL |
| 713438 | COMSERVICE SRL |
| 713560 | COMSUTEXIN SA |
| 713764 | SERVAGROMEC SA |
| 713829 | CONSUL SRL |
| 713900 | EUROSERVICE SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25