Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

CBSOL FUTURE ENERGY S.R.L.

CUI 46037075 · J2022008071400

cu contul HoReCaOS, sau pe email

CBSOL FUTURE ENERGY S.R.L. are CUI 46037075, nr. de înregistrare J2022008071400, înmatriculată pe 02.05.2022. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 1, jud. Bucureşti. Este plătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3512. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 1.173.189 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

6/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 134 mii lei 0% din mediană
Profit net -1,2 mil lei · mediana 5 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 0 · mediana 1 0% din mediană

Comparat cu 4.579 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2022: 0 lei 222023: 0 lei 232024: 0 lei 242025: 0 lei 25
Profit net -1,2 mil lei
2022: -2 mii lei 222023: -19 mii lei 232024: -55 mii lei 242025: -1,2 mil lei 25
Salariați 0
2022: 0 222023: 0 232024: 0 242025: 0 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Venituri totale484.95512.45311.1240
Cheltuieli totale1.658.14467.79130.0241.635
Profit / pierdere brută-1.173.189-55.338-18.900-1.635
Profit / pierdere netă-1.173.189-55.338-18.900-1.635
Active imobilizate97.961.2982.208.856287.25492.809
Active circulante26.470.3043.323.585871.23415.597
Creanțe1.788.12791.98737.46815.585
Casa și conturi la bănci24.682.1773.231.598833.76612
Datorii119.298.7735.308.113878.823109.841
Capitaluri proprii5.132.829224.328279.665-1.435
Capital subscris vărsat300.230300.200300.200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVADA
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 02.05.2022
Organ fiscalAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
CAEN principal3512
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCBSOL FUTURE ENERGY S.R.L.
Nr. reg. com.J2022008071400
EUIDROONRC.J2022008071400
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-05-02
Sediu socialStr. Grigore Alexandrescu, 89-97, CLĂDIRE A. METROPOLIS CENTER, Sector 1 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR GRIGORE ALEXANDRESCU, NR.89-97, CLĂDIRE A. METROPOLIS CENTER, ET.1
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ACTAEON ASSETS S.R.L. aceeași clădire
ADVANCED HOLDING THREE SRL aceeași clădire
ALTERNATIV INVESTMENT SOLUTIONS SRL aceeași clădire
AMEROPA BIOTECH S.R.L. aceeași clădire
AMEROPA ROMANIA SERVICES SRL aceeași clădire
AMEROPA TRANSYLVANIA HOLDING S.R.L. aceeași clădire
ATENA 18 INVESTMENTS & CONSULTING SRL aceeași clădire
B2 IMPACT S.R.L. aceeași clădire
BOEHRINGER INGELHEIM RCV GMBH & CO KG VIENA SUCURSALA BUCURESTI aceeași clădire
BRAND PROGRAMMING NETWORK S.A. aceeași clădire
BUILDING PERMITS SERVICES SRL aceeași clădire
CAPITAL FINANCIAL SERVICES SA aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

35122025
35112022 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (71)

Sunt 71 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

3541957 BRAND PROGRAMMING NETWORK S.A.
6320535 TECTON INVESTMENTS & CONSULTING SA
6645740 INITIATIVE MEDIA SA
6645758 MULLEN LOWE S.A.
7127592 PREMIER ENERGY TRADING S.R.L.
8971653 WILLIS TOWERS WATSON ROMANIA - BROKER DE ASIGURARE- REASIGURARE SRL
10583211 LONDRA 48 INVESTMENTS & CONSULTING SRL
10596394 YEPP INTERACTIVE SA
10596408 MEDIC ONE COMMUNICATION S.A.
10596416 MOBILEWORKS COMMUNICATION SERVICES SA
10596424 GOLIN HARRIS PUBLIC RELATIONS SA
10896391 RENOMIA INSURANCE REINSURANCE BROKER S.R.L.

CAEN autorizat (7)

3511351235133514351535163540

Alte firme din Bucureşti

342887 ALIZ IMPEX SRL
372373 PROXIM SRL
815098 ENDLESS ENERGY PRODUCTION SRL
1996120 ACK SRL
6030965 ORI EXP SRL
10627881 ELCYROM REALTY & DEVELOPMENT SRL
10725448 GLOBNET - YU SRL
10870421 INSTITUTUL DE STUDII SI CONSULTANTA ENERGETICA ISCE S.R.L.

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25