Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

METRIQ S.R.L.

CUI 46103403 · J2022000816027

cu contul HoReCaOS, sau pe email

METRIQ S.R.L. are CUI 46103403, nr. de înregistrare J2022000816027, înmatriculată pe 11.05.2022. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, INACTIVĂ fiscal. Activitatea principală: CAEN 6220. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, pierdere netă 323 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

2/10
Semnale serioase de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-4 Inactivă fiscal — TVA nedeductibilă la facturile primite
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 286 mii lei 0% din mediană
Profit net -323 lei · mediana 113 mii lei sub mediană (pierdere)
Salariați 0 · mediana 1 0% din mediană

Comparat cu 28.578 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2022: 441 mii lei 222023: 140 mii lei 232024: 0 lei 242025: 0 lei 25
Profit net -323 lei
2022: 406 mii lei 222023: 70 mii lei 232024: -29 mii lei 242025: -323 lei 25
Salariați 0
2022: 1 222023: 1 232024: 1 242025: 0 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă00139.773441.110
Venituri totale00139.826441.311
Cheltuieli totale32329.10268.53931.473
Profit / pierdere brută-323-29.10271.287409.838
Profit / pierdere netă-323-29.10269.888406.210
Active imobilizate6.7006.7006.700366
Active circulante43.19443.194105.438823.501
Creanțe8.8108.8107.635450.476
Casa și conturi la bănci34.38434.38497.803373.025
Datorii3.0212.69835.841417.457
Capitaluri proprii46.87347.19676.297406.410
Capital subscris vărsat200200200200
Număr mediu de salariați0111

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalINACTIV
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareRELUARE ACTIVITATE din data 31.08.2026
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
CAEN principal6220
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCMETRIQ S.R.L.
Nr. reg. com.J2022000816027
EUIDROONRC.J2022000816027
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-05-11
Sediu socialStr. Salontei, 35, Mun. Arad, ARAD
Domiciliu fiscalJUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. SALONTEI, NR.35
Telefon0753757627
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (2)

62202025
62022022 – 2024

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (28)

4100429943114322432343244331433343344335434143424350439143996020603962106220629063106391639271127330812291309699

Alte firme din Arad

3802408 ANDREI PUNCTRO SERV S.R.L.
5371832 ACT COMP SRL
11439037 NEXTNET SRL
12786336 ALIAS COM SRL
14232043 TEMPONET SOLUTIONS SRL
15055365 TOP CONSULTING SRL
15660960 PRODUCTIVE BIT S.R.L.
16377440 SIGMA TECH SOLUTIONS SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25