Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

CENTRUL MEDICAL PRO LIFE MED S.R.L.

CUI 46132018 · J2022000278254

cu contul HoReCaOS, sau pe email

CENTRUL MEDICAL PRO LIFE MED S.R.L. are CUI 46132018, nr. de înregistrare J2022000278254, înmatriculată pe 16.05.2022. Sediul social e în Municipiul Drobeta-Turnu Severin, jud. Mehedinţi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 8622. În 2025: cifră de afaceri 1.176.741 lei, profit net 209.011 lei, 7 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

10/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+1 Cifra de afaceri a crescut 83%
+1 7 salariați
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

1contracte
10 mii leivaloare totală
1autorități
DataAutoritateObiectValoare
2024-06-28 DIRECTIA DE POLITIE LOCALA DROBETA TURNU SEVER Diverse servicii de sanatate (Rev.2) 10 mii lei

Contracte din SEAP, date deschise. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 1,2 mil lei · mediana 220 mii lei 536% din mediană
Profit net 209 mii lei · mediana 40 mii lei 521% din mediană
Salariați 7 · mediana 1 700% din mediană
Marjă netă 17.8% · mediana 22.2% 80% din mediană
Cifră pe salariat 168 mii lei · mediana 202 mii lei 83% din mediană

Comparat cu 38.017 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 1,2 mil lei
2023: 0 lei 232024: 643 mii lei 242025: 1,2 mil lei 25
Profit net 209 mii lei
2023: -19 mii lei 232024: 125 mii lei 242025: 209 mii lei 25
Salariați 7
2023: 0 232024: 5 242025: 7 25
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
Indicator202520242023
Cifra de afaceri netă1.176.741642.9080
Venituri totale1.202.766643.8876.046
Cheltuieli totale957.807499.53625.310
Profit / pierdere brută244.959144.351-19.264
Profit / pierdere netă209.011125.034-19.264
Active imobilizate319.753407.161441.083
Active circulante212.21050.24386.741
Stocuri84.067086.509
Creanțe65.60012.3070
Casa și conturi la bănci62.54337.936232
Datorii216.782351.234546.688
Capitaluri proprii315.181106.170-18.864
Capital subscris vărsat400400400
Număr mediu de salariați750

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 16.05.2022
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mehedinţi
CAEN principal8622
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCENTRUL MEDICAL PRO LIFE MED S.R.L.
Nr. reg. com.J2022000278254
EUIDROONRC.J2022000278254
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-05-16
Sediu socialStr. Anghel Saligny, 12B, Mun. Drobeta-Turnu Severin, MEHEDINŢI
Domiciliu fiscalJUD. MEHEDINŢI, MUN. DROBETA-TURNU SEVERIN, STR. ANGHEL SALIGNY, NR.12B
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de stradă · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ABC FRIGO SRL aceeași clădire
ARHETIP 3D S.R.L. inactiv aceeași clădire
AUTO FIRU FGH SRL aceeași clădire
AUTO YSA S.R.L. inactiv aceeași clădire
CONTFIN SRL aceeași clădire
CRONOS CARGO CARE S.R.L. aceeași clădire
GIOVI SRL aceeași clădire
GORUN'S MGM SRL inactiv aceeași clădire
KARMATRANS KRM COMPANY SRL aceeași clădire
M.C.M. IMPEX SRL aceeași clădire
MGD CONSTRUCT S.R.L. aceeași clădire
MISTER ALBU & CO SNC aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

86222023 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

CAEN autorizat (6)

682086218622869186938699

Alte firme din Mehedinţi

7048715 M & M CONSULT SRL
13788475 SANATATEA SRL
15181142 OPTIPLUS SRL
21594410 ALPHA MEDICAL SRL
22663810 DIAGNOSIS SRL
26830881 MEDICAL MODERN MEDICINE SRL
28377648 VITAL PRAXIS SRL
30288097 POLICLINICA SĂNĂTATEA SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25