TRANS FAST MCA S.R.L.
CUI 46346259 · J2022000491510
TRANS FAST MCA S.R.L. are CUI 46346259, nr. de înregistrare J2022000491510, înmatriculată pe 22.06.2022. Sediul social e în Sat Lehliu, Comuna Lehliu, jud. Călăraşi. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 5221. În 2025: cifră de afaceri 143.314 lei, profit net 40.934 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 143 mii lei · mediana 158 mii lei | 91% din mediană |
| Profit net | 41 mii lei · mediana 5 mii lei | 784% din mediană |
| Salariați | 1 · mediana 1 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 28.6% · mediana 3.2% | 894% din mediană |
| Cifră pe salariat | 143 mii lei · mediana 175 mii lei | 82% din mediană |
Comparat cu 94.327 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 3 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 143.314 | 79.304 | 74.814 |
| Venituri totale | 143.314 | 79.304 | 74.814 |
| Cheltuieli totale | 93.577 | 97.029 | 61.342 |
| Profit / pierdere brută | 49.737 | -17.725 | 13.472 |
| Profit / pierdere netă | 40.934 | -19.288 | 12.853 |
| Active imobilizate | 45 | 45 | 45 |
| Active circulante | 43.371 | 28.914 | 20.862 |
| Stocuri | 32.449 | 13.196 | 5.281 |
| Creanțe | 240 | 9.708 | 926 |
| Casa și conturi la bănci | 10.682 | 6.010 | 14.655 |
| Datorii | 10.695 | 33.813 | 6.472 |
| Capitaluri proprii | 32.721 | -4.854 | 14.435 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | — |
| Număr mediu de salariați | 1 | 2 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 22.06.2022 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Lehliu-Gara |
| CAEN principal | 5221 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | TRANS FAST MCA S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J2022000491510 |
| EUID | ROONRC.J2022000491510 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-06-22 |
| Sediu social | Str. 22, 428, Sat Lehliu Com. Lehliu, CĂLĂRAŞI |
| Domiciliu fiscal | JUD. CĂLĂRAŞI, SAT LEHLIU COM. LEHLIU, STR. 22, NR.428 |
| Telefon | 0722211039 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| AMA ADY NEW S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DRAGOŞ SPEED TRANS S.R.L. | aceeași clădire |
| EVERYTHING ON TIME S.R.L. | 244 m |
| ADRIANMUSIK S.R.L. | 255 m |
| BELCEA RAISA ŞI NICU S.R.L. inactiv | 255 m |
| IULIA BALLROOM S.R.L. inactiv | 255 m |
| MIRU & ANTO MUSIC S.R.L. inactiv | 255 m |
| ALEX NEW SOLUTIONS S.R.L. | 296 m |
| MOOD CREATIONS ART S.R.L. | 296 m |
| KRISTYNA LUXURY SALON S.R.L. | 600 m |
| MAGAZINUL NEDELCU S.R.L. | 600 m |
| ALIGEO GULIVER S.R.L. | 724 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 5221 | 2023 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (4)
Alte firme din Călăraşi
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25