NOVADENT LABOR SRL
CUI 4634876 · J02/1109/1993
NOVADENT LABOR SRL are CUI 4634876, nr. de înregistrare J02/1109/1993, înmatriculată pe 24.08.1993. Sediul social e în Municipiul Arad, jud. Arad. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 3250. În 2025: cifră de afaceri 175.427 lei, profit net 3.432 lei, 2 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Cifră de afaceri | 175 mii lei · mediana 254 mii lei | 69% din mediană |
| Profit net | 3 mii lei · mediana 7 mii lei | 46% din mediană |
| Salariați | 2 · mediana 2 | 100% din mediană |
| Marjă netă | 2% · mediana 3% | 67% din mediană |
| Cifră pe salariat | 88 mii lei · mediana 162 mii lei | 54% din mediană |
Comparat cu 94.198 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 15 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 175.427 | 182.214 | 193.277 | 151.071 | 127.542 | 127.651 | 189.806 | 173.236 | 139.596 | 98.556 | 87.011 | 135.526 | 146.153 | 133.831 | 129.619 |
| Venituri totale | 175.482 | 182.214 | 193.277 | 151.071 | 127.542 | 147.559 | 189.806 | 173.236 | 139.596 | 98.556 | 87.038 | 135.568 | 146.156 | 133.832 | 129.619 |
| Cheltuieli totale | 170.282 | 178.697 | 181.792 | 183.901 | 151.150 | 171.937 | 169.297 | 152.596 | 104.119 | 91.211 | 77.099 | 104.247 | 128.872 | 146.744 | 140.082 |
| Profit / pierdere brută | 5.200 | 3.517 | 11.485 | -32.830 | -23.608 | -24.378 | 20.509 | 20.640 | 35.477 | 7.345 | 9.939 | 31.321 | 17.284 | -12.912 | -10.463 |
| Profit / pierdere netă | 3.432 | 1.695 | 9.552 | -34.341 | -24.883 | -25.573 | 18.611 | 18.908 | 34.081 | 5.374 | 7.328 | 27.254 | 13.059 | -12.912 | -10.463 |
| Active imobilizate | 23.765 | 27.377 | 22.834 | 469 | 844 | 1.937 | 6.597 | 11.958 | 17.319 | 24.341 | 29.126 | 37.701 | 47.238 | 24.826 | 25.918 |
| Active circulante | 63.047 | 61.136 | 61.025 | 50.157 | 49.104 | 36.700 | 56.829 | 33.641 | 31.048 | 88.570 | 78.361 | 150.076 | 116.763 | 119.460 | 131.714 |
| Stocuri | 27.345 | 27.366 | 29.489 | 26.150 | 31.664 | 14.468 | 10.207 | 3.491 | 5.540 | 8.486 | 9.260 | 17.873 | 23.327 | 31.499 | 40.969 |
| Creanțe | 196 | 5.319 | 9.449 | 767 | 347 | 196 | 558 | 9.805 | 13.320 | 24.418 | 37.594 | 10.695 | 14.559 | 12.871 | 4.909 |
| Casa și conturi la bănci | 35.506 | 28.451 | 22.087 | 23.240 | 17.093 | 22.036 | 46.064 | 20.345 | 12.188 | 55.666 | 31.507 | 121.508 | 78.877 | 75.090 | 85.836 |
| Datorii | 103.552 | 108.685 | 105.726 | 82.045 | 47.026 | 10.832 | 10.048 | 10.832 | 10.509 | 56.234 | 56.184 | 143.802 | 147.280 | 140.624 | 141.057 |
| Capitaluri proprii | -16.740 | -20.172 | -21.867 | -31.419 | 2.922 | 27.805 | 53.378 | 34.767 | 37.858 | 56.677 | 51.303 | 43.975 | 16.721 | 3.662 | 16.575 |
| Capital subscris vărsat | 2.520 | 2.520 | 2.520 | 2.520 | 2.520 | 2.520 | 2.520 | 2.520 | 2.520 | 2.520 | 2.520 | 2.520 | 2.520 | 2.520 | 2.520 |
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 | 5 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 10.09.1993 |
| Organ fiscal | Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad |
| CAEN principal | 3250 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | NOVADENT LABOR SRL |
| Nr. reg. com. | J02/1109/1993 |
| EUID | ROONRC.J02/1109/1993 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 1993-08-24 |
| Sediu social | Str. Comunarzilor, 11, Mun. Arad, ARAD |
| Domiciliu fiscal | JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. COMUNARZILOR, NR.11 |
| Telefon | 0257218081 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de clădire ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| COZY COFFEE - BAR S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| DAN&IASMIN S.R.L. inactiv | aceeași clădire |
| LOGHIN & MIHA DELIVERY S.R.L. | aceeași clădire |
| MIRCO DYMYDY SRL | aceeași clădire |
| VIRMAR DOLEAN SRL | aceeași clădire |
| ECO SPEED CLEAN SRL | aceeași clădire |
| AMERICAN PROPERTY GROUP S.R.L. | 15 m |
| LUAR SRL | 22 m |
| MIRACLE SARAY WASH S.R.L. inactiv | 51 m |
| DEMCO EXIMPAR SRL | 80 m |
| DELTA INTERNAŢIONAL GROUP SRL | 84 m |
| LAZAR MEGA CONSTRUCT S.R.L. | 85 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 3250 | 2011 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Arad
| 1675227 | DENTARIA SRL |
| 1675480 | OPTI-CLAR SRL |
| 1679156 | DENT-A-PREST SRL |
| 1679750 | PRODENT ELIM SRL |
| 1682372 | LABORATOR TEHNIC MED S.R.L. |
| 1684675 | SUPER DENT SRL |
| 1691362 | TRICON SRL |
| 1700592 | TRIDENT JB SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25