Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

OFICIAL TRANSFER S.R.L.

CUI 46349999 · J8/1879/2022

cu contul HoReCaOS, sau pe email

OFICIAL TRANSFER S.R.L. are CUI 46349999, nr. de înregistrare J8/1879/2022, înmatriculată pe 22.06.2022. Sediul social e în Municipiul Braşov, jud. Braşov. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4939. În 2025: cifră de afaceri 860 lei, pierdere netă 2.643 lei (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

5/10
Câteva semnale de urmărit Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
-1 Pierdere în ultimul bilanț (2025)
-1 Cifra de afaceri a scăzut 98% față de anul anterior

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 860 lei · mediana 158 mii lei 1% din mediană
Profit net -3 mii lei · mediana 5 mii lei sub mediană (pierdere)
Marjă netă -307.3% · mediana 3.2% sub mediană (pierdere)

Comparat cu 94.299 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 860 lei
2022: 5 mii lei 222023: 30 mii lei 232024: 46 mii lei 242025: 860 lei 25
Profit net -3 mii lei
2022: -6 mii lei 222023: 9 mii lei 232024: 15 mii lei 242025: -3 mii lei 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri netă86046.26830.4924.599
Venituri totale86046.26830.4924.599
Cheltuieli totale3.50327.65919.84510.114
Profit / pierdere brută-2.64318.60910.647-5.515
Profit / pierdere netă-2.64314.8628.716-5.631
Active imobilizate———51
Active circulante23.97723.73814.8762.655
Stocuri595595595595
Creanțe1.7941.5594.7111.055
Casa și conturi la bănci21.58821.5849.5701.005
Datorii8.4735.59111.5918.137
Capitaluri proprii15.50418.1473.285-5.431
Capital subscris vărsat200200200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareINREGISTRAT din data 22.06.2022
Organ fiscalAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
CAEN principal4939
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCOFICIAL TRANSFER S.R.L.
Nr. reg. com.J08/1879/2022
EUIDROONRC.J8/1879/2022
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-06-22
Sediu socialStr. Carpenului, 14, Mun. Braşov, BRAŞOV
Domiciliu fiscalJUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. CARPENULUI, NR.14, BL.A15, SC.C, AP.26
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
CONTACTIV SRL aceeași clădire
PROFESSIONAL CLAIMS DOBRINOIU S.R.L. aceeași clădire
ELCATE SRL 22 m
IZORARE ECOSYSTEM SRL 22 m
R.L.C. RAYAN EDIL SRL inactiv 22 m
ESTELLA TRAVEL SRL 26 m
HIDRO FORAJE SRL inactiv 26 m
L.K.W. PALET CARGO SRL 40 m
MADAX ALIM SRL inactiv 40 m
REBRA SRL 40 m
TRUST VALUE CONSULTANT S.R.L. 40 m
ADAV DEVELOPMENT GROUP S.R.L. 52 m

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

49392022 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (4)

46324285 TIGHINEANU DANA -MIHAELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
46760799 STANCIU NICULAI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
48880520 PROFESSIONAL CLAIMS DOBRINOIU S.R.L.

CAEN autorizat (5)

49394941532079909609

Alte firme din Braşov

1142470 BUS BRAN SRL
5685665 PYRON COM-TRANS SRL
6426669 AUTOMATIZARI COMPONENTE ELECTRONICE SRL
6465366 DANADELA-SERV SRL
6700500 BOCALIV SERCOM SRL
6837885 TECALIN SRL
7309420 BANATFAG IMPEX SRL
7575979 STAVIROM IMPEX SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25