Registrul firmelor CautăVerifică listăProspecțiFirme noiBarometru HoReCaÎmbogățeșteMonitorizareStatisticiGhiduriHartăSurseAPI

← căutare

CELER CAPITAL S.R.L.

CUI 46357495 · J2022004114235

cu contul HoReCaOS, sau pe email

CELER CAPITAL S.R.L. are CUI 46357495, nr. de înregistrare J2022004114235, înmatriculată pe 23.06.2022. Sediul social e în Bucureşti Sectorul 2, jud. Bucureşti. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 6421. În 2025: cifră de afaceri 0 lei, profit net 6.293.886 lei, 0 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).

Evaluare

9/10
Fără semnale de risc Calculat din datele fiscale și din ultimul bilanț.
+2 Profitabilă, cu capitaluri pozitive

Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.

Contracte publice

Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).

Față de industrie

Cifră de afaceri 0 lei · mediana 111 mii lei 0% din mediană
Profit net 6,3 mil lei · mediana 23 mii lei de 277× mediana
Salariați 0 · mediana 1 0% din mediană

Comparat cu 14.292 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.

Evoluție financiară

Cifră de afaceri 0 lei
2022: 0 lei 222023: 0 lei 232024: 0 lei 242025: 0 lei 25
Profit net 6,3 mil lei
2022: -339 mii lei 222023: 1,0 mil lei 232024: 340 mii lei 242025: 6,3 mil lei 25
Salariați 0
2022: 0 222023: 0 232024: 0 242025: 0 25
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
Indicator2025202420232022
Venituri totale15.651.1043.818.4661.962.37529.535
Cheltuieli totale8.825.0593.413.439737.566367.825
Profit / pierdere brută6.826.045405.0271.224.809-338.290
Profit / pierdere netă6.293.886340.2021.028.839-339.150
Active imobilizate381.529.122243.627.52944.201.34614.109.362
Active circulante6.758.1758.298.75713.540.1992.994.641
Creanțe6.246.1197.782.1395.969.5200
Casa și conturi la bănci512.056516.618108.7792.994.641
Cheltuieli în avans5.3338.20400
Datorii401.676250.904.38957.051.65717.442.953
Capitaluri proprii387.890.9541.030.101689.888-338.950
Capital subscris vărsat13.440210200200

Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.

Fiscal

Plătitor de TVAnu
Inactiv fiscalactiv
Registrul RO e-Facturanu —
TVA la încasarenu
Split TVAnu
Datorii la stat verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor
Stare înregistrareTRANSFER(SOSIRE) din data 12.08.2024
Organ fiscalAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
CAEN principal6421
IBAN—

Identificare

Denumire ONRCCELER CAPITAL S.R.L.
Nr. reg. com.J2022004114235
EUIDROONRC.J2022004114235
Formă juridicăSRL
Înmatriculare2022-06-23
Sediu socialStr. Barbu Văcărescu, 313-315, Sector 2 Mun. Bucureşti, MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Domiciliu fiscalMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR BARBU VĂCĂRESCU, NR.313-315, ET.7, AP.BIROUL NR 1
Telefon—
Web—

Reprezentanți legali

Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.

Sediul pe hartă

Poziție la nivel de clădire · deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors

Firme active în apropieredistanță
ACURIS RMN S.R.L. aceeași clădire
ADARE INTERNATIONAL LIMITED LEICESTER SUCURSALA BUCURESTI aceeași clădire
AFINITI AI TECHNOLOGIES EUROPE S.R.L. inactiv aceeași clădire
ALPHAZ MOBILITY S.R.L. aceeași clădire
AMA EVENTMANAGEMENT SRL inactiv aceeași clădire
ARENA CATERING SRL inactiv aceeași clădire
BOZANKAYA RAYLI SISTEMLER ANONIM ȘIRKETI SUCURSALA BUCUREȘTI aceeași clădire
CANABIO STICK S.R.L. inactiv aceeași clădire
CHALLENGERMODE S.R.L. aceeași clădire
COPA HVAC ROMANIA S.R.L. inactiv aceeași clădire
DERMA HEALTH&BEAUTY S.R.L. aceeași clădire
DR.YAZAN AQ AESTHETIC CENTER S.R.L. aceeași clădire

Istoric

CAEN declarat în bilanțuri (1)

64202022 – 2025

Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.

La aceeași adresă (41)

Sunt 41 de firme înregistrate la această adresă. Poate fi o clădire de birouri sau un sediu găzduit de un cabinet de avocatură — dar merită observat.

6596981 KERRY ROMANIA SRL
9843539 3M ROMANIA SRL
17141594 TRANSPORT SERVICE GROUP SRL
17714454 WIND SOFT SYSTEMS SRL
22164560 LUMEN TECHNOLOGIES ROMANIA S.R.L.
27512924 GRANT THORNTON SRL
27651515 GRANT THORNTON AUDIT SRL
27831036 GRANT THORNTON TAX SRL
29801678 RHI MARVO SRL
35280558 MEDICAL IT SOLUTIONS SRL
37350714 GRANT THORNTON CONSULTING SRL
38046692 TESCO INTERNATIONAL SOURCING LIMITED HONG KONG SUCURSALA BUCURESTI

CAEN autorizat (3)

642164927020

Alte firme din Bucureşti

655 MF CAPITAL S.A.
379290 ARTA GRAFICA SRL
395415 ZIA GRUP SRL
1555301 IAROM SA
1569870 GRUPUL INDUSTRIAL VOICULESCU SI COMPANIA (GRIVCO) SA
4754724 RIMCO SRL
5174750 ROMANO TRUCK SRL
6549122 A.N.D. PRESS SRL

Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25