REIFEN DER BESTE S.R.L.
CUI 46561354 · J36/463/2022
REIFEN DER BESTE S.R.L. are CUI 46561354, nr. de înregistrare J36/463/2022, înmatriculată pe 29.07.2022. Sediul social e în Loc. Măcin, Oraş Măcin, jud. Tulcea. Este neplătitoare de TVA, activă fiscal. Activitatea principală: CAEN 4520. În 2023: cifră de afaceri 105.710 lei, profit net 104.790 lei, 1 salariați (bilanț depus la Ministerul Finanțelor).
Evaluare
Scorul e calculat transparent din datele publice de mai jos. Nu e un rating de credit și nu ține loc de verificare proprie.
Contracte publice
Niciun contract atribuit în SEAP în datele deschise importate. Nu include achizițiile directe (cumpărările mici).
Față de industrie
| Profit net | -7 mii lei · mediana 3 mii lei | sub mediană (pierdere) |
Comparat cu 270.699 de firme din aceeași industrie care au depus bilanț.
Evoluție financiară
Bilanț detaliat · 4 ani (lei)
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | 105.710 | — |
| Venituri totale | 1.685 | 21.522 | 190.785 | 13.596 |
| Cheltuieli totale | 8.888 | 21.701 | 85.075 | 13.596 |
| Profit / pierdere brută | -7.203 | -179 | 105.710 | 0 |
| Profit / pierdere netă | -7.203 | -179 | 104.790 | 0 |
| Active imobilizate | 45.166 | 52.745 | 60.324 | — |
| Active circulante | 34.127 | 34.186 | 128.907 | 122.077 |
| Creanțe | 11.371 | 11.671 | 91.176 | 30.469 |
| Casa și conturi la bănci | 22.756 | 22.515 | 37.731 | 91.608 |
| Datorii | 1.250 | 0 | 61.034 | 13.595 |
| Venituri în avans | — | 1.685 | 23.207 | 108.282 |
| Capitaluri proprii | 78.043 | 85.246 | 104.990 | 200 |
| Capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 |
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 |
Indicatorii I1–I20 din situațiile financiare publicate de Ministerul Finanțelor. Anul curent apare după termenul de depunere.
Fiscal
| Plătitor de TVA | nu |
| Inactiv fiscal | activ |
| Registrul RO e-Factura | nu — |
| TVA la încasare | nu |
| Split TVA | nu |
| Datorii la stat | verifică pe anaf.ro — lista ANAF e publică doar prin formularul lor |
| Stare înregistrare | INREGISTRAT din data 29.07.2022 |
| Organ fiscal | Unitatea Fiscală Orăşenească Măcin |
| CAEN principal | 4520 |
| IBAN | — |
Identificare
| Denumire ONRC | REIFEN DER BESTE S.R.L. |
| Nr. reg. com. | J36/463/2022 |
| EUID | ROONRC.J36/463/2022 |
| Formă juridică | SRL |
| Înmatriculare | 2022-07-29 |
| Sediu social | Str. Decebal, 5B, Orş. Măcin, TULCEA |
| Domiciliu fiscal | JUD. TULCEA, ORŞ. MĂCIN, STR. DECEBAL, NR.5B |
| Telefon | 0752799829 |
| Web | — |
Reprezentanți legali
Administratorii și reprezentanții legali sunt date cu caracter personal și nu le publicăm într-o căutare deschisă. Îi vezi dacă intri cu contul HoReCaOS.
Sediul pe hartă
Poziție la nivel de stradă ·
deschide în OpenStreetMap
Geocodare © OpenStreetMap contributors
| Firme active în apropiere | distanță |
|---|---|
| SONIC GRILL S.R.L. | 57 m |
| OPEN MIND CLOTNES S.R.L. | 99 m |
| GABION SAB S.R.L. | 123 m |
| CRISTILUC AGRICOLA PARTENER S.R.L. | 140 m |
| NYA ULTIL TOUR S.R.L. | 155 m |
| ALIMENTARY GOLD S.R.L. | 156 m |
| GEO KEVIN TRACK S.R.L. | 156 m |
| SPLENDIDO EDIFICIO SRL | 157 m |
| ANDI WORLDWIDE S.R.L. | 167 m |
| LA ISTANBUL DANI & BOGDAN S.R.L. | 177 m |
| VOGANGEL COFFEE S.R.L. | 177 m |
| GERU METHOD S.R.L. | 183 m |
Istoric
CAEN declarat în bilanțuri (1)
| 4520 | 2022 – 2025 |
Reconstruit din snapshot-urile complete ale registrului publicate de ONRC pe data.gov.ro din 2013 (trimestrial, lunar din 2025). Perioada arată snapshot-urile în care apare valoarea, nu data exactă a mențiunii.
CAEN autorizat (1)
Alte firme din Tulcea
| 3054994 | DIVERTIS-35 SRL |
| 6085219 | RUMACO-IMPEX SRL |
| 8113161 | FURTUNA N & C SRL |
| 8637492 | JENICA AUTOSERV SRL |
| 9318874 | MATE-CONS SRL |
| 11814357 | GOICEA SRL |
| 12627934 | SERENA SRL |
| 16964126 | AUTOSERV-GALIN SRL |
Actualizat ANAF: 2026-10-13 · ONRC: 2026-10-25